Аналіз мікрофлори

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Здравствуйте, Добрий день, я здала аналізи на мікрофлору (прикріплю фото), гінеколог сказала що вони добрі і все в нормі. Можете допомогти самій розібратися з цими аналізами, бо мені здається що щось не так, бо мене часто турбують виділення.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 4 декабря 2018 года

3 ответа

Оксана 2018-12-04 10:29
А відсутність цих паличок Доненрейла, здається так, це не може бути дисбактеріоз?лікар сказала що якщо мене турбують білі виділення то можу поставити свічки Гексикон 7 днів. порадьте будь ласка варто чи ні?ще раніше виявили ектопію, ці виділення можуть бути просто через її присутність?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-12-04 10:32
Оксано, звертайтеся - Американський медичний центр. Я працюю у Вашому місті. Будь ласка, на прийомі все обговоримо. Ваш аналіз я вже оцінила