Розшифруйте будь ласка аналізи

Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Здравствуйте, Здравствуйте, підкажіть будь ласка що до результатів! розшифруйте будь ласка мої аналізи на флорециноз, деякі врачі кажуть що треба лікування, що скажете ви чи потрібно якесь лікування. Чи результати дослідження внормі?. буду дуже вдячна вам за допомогу.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 21 февраля 2018 года

3 ответа

Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2018-02-21 14:05
Добрий день. Так, по вищим результатам необхідне лікування. Для його призначення зайдіть я зі мною по viber.
Таня 2018-02-21 14:09
Щось серйозне? і чи виліковується?
Порхун Василий Васильевич
гинеколог 2018-02-21 15:07
Лікується, але необхідно проходити лікування.