Кров'яні виділення

Спрашивает: Марта
Пол: Женский
Возраст: 15 лет
Хронические заболевания: немає
Доброго дня) мене звати МАрта) мені зараз лише 15. В мене виникла така проблема. 4 дні тому в мене був перший секс. Звичайно були больові відчуття але не значні. При цьому крові не було. Що стало для мене дуже дивним. Сьогодні я побачила не виtликі кров'яні виділення. Про що це може свідчити? Підкажіть будь ласка в мене почалась паніка. А раптом вагітна?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 16 мая 2014 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-05-18 20:16
Доброго дня! Вагітності бути не може-вона так рано ніяких симптомів не дає. Що робили? Який день циклу? Був статевий акт зараз?