Немає дівочої пліви

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 3 роки
Доброго дня. У мене така от проблема: у моєї трирічної доньки пропала дівоча пліва. Немовлям, коли я мила її, бачила, що пліва є, але з часом там появилась маленька дірка, яка розширювалась з віком. Тепер їй 3 роки і пліви немає зовсім. До речі, в мене пліви не було. Читала тут на сайті, що в таких маленьких дітей пліва глибше, але я ж бачила її, а тепер її немає. Роз'ясніть мені, будь ласка, чи це нормально, і що з цим робити.

В інших авторів питань читала, що у дітей часто зрощуються малі губи. То це могла бути не пліва, а зрощені губи, чи як? Мій гінеколог просто сказала, щоб я туди не лізла дитині, але ж між великими і малими губами часто набирається біла речовина, яку я легенько промиваю, але між малі губи не лізу.

Проконсультуйте мене детально, будь ласка.
Дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 17 июля 2014 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-07-18 15:10
Доброго дня! Дівоча пліва у маленьких дітей знаходиться глибше-тут потрібен огляд, заочно я Вам нічого не скажу. Так само, як і про зрощення-треба бачити, що саме бачили Ви. Плюс можлива вроджена відсутність пліви, адеж у Вас її не було. А до того дійсно могли бачити синехії