Бронхит

Спрашивает: Вадим
Пол: Мужской
Возраст: 3 года
Добрий день, у нас така ситуація, сину 3 роки і він 3 тижні тому перехворів бронхітом (лікували антибіотиками). А зараз знов захворів. Симптоми такі як і минулого разу: соплі, червоне горло, на третій день температура 38.4(лише один раз піднялась), кашель мокрий, але не відкашлюється (так ніби щось його тримає). Пішли в лікарню, лікар сказав знов лягати у стац. Відділення, але ми написали відмову. І тоді нам назначили знов пити антибіотики, але на цей раз вже вдома. Скажіть, будь ласка, невже бронхіт у дітей 3-х років не лікується нічим іншим окрім антибіотиків? І чи можна робити інгаляції небулайзером в домашніх умовах, і якщо можна, то з чим? Дуже дякую.
Категория: Педиатр
Добавлен: 10 апреля 2015 года

5 ответов

Вадиме, доброго вечора!

Раджу здати дитині аналізи крові та сечі.
Можна робити інгаляції з лазолваном, наприклад. Добре також діє проспан.
А противірусні препарати ви вже почали давати?
Аналізи повинні показати, чи треба вживати антибіотики та потрібна госпіталізація.
При сумніву призначають ренетгенографію легенів.

Одужуйте швидше!

Платная консультация
вадим 2015-04-11 14:40
Добрий день, коли ми були у лікаря нам аналізи не казали здавати, а сказали пройти ренген легенів. Ми зробили, діагноз бронхіт. Лікар призначив антибіотик, аброл, ацц, но-шпу, йогурт, l-цет. Даємо лише аброл, ацц, ношпу і капаємо ніс сульфацилом. Ми вирішили не давати антибіотик, йогурт, л-цет на свій страх і ризик (так як він лише три тижні тому мав бронхіт (кашель відкашлювався) і пив антибіотик). А вчора почали робити інгаляції з декасаном (декасан + вода для ін"єкцій 1: 2), і ще робили інгаляцію з водою боржомі(самі придумали, бо містить соду). Скажіть, будь ласка, чи можна робити інгаляцію з декасаном? Бо про лазолван ми не знали: (А ще ми два дні тому стали давати багато пити компоту. І кашель такий як і був (мокрий але не відкашлюється), але з вчорашнього вечора вже буває дуже рідко, та інколи відкашлюється. Температура лише один раз піднялась до 38.4, ще коли ми не давали багато пити, а зараз температури не має інколи піднімається до 37.2. Хвороба триває з минулої суботи- почався нежить, а у понеділок кашель. Підкажіть, будь ласка, що нам можна ще робити.
А ще у нас є донечка (1 рік) і вона заразилась від братика. Спочатку були соплі(в понеділок) -почали давати лаферобіон свічки, у вівторок червоне горло і ввечері температура 38.5 (давали тонзилотрен), в середу температури вже не було, а в четвер почався кашель- сухий, який проявлявся близько 5-ти разів на добу. У четвер пішли в лікарню, лікар послухала і сказала що у дитини жорстке дихання. Виписали синекод каплі, лаферобіон свічки, сульфацил в ніс. А вчора разом із старшим робили інгаляції. І не знаю, мабуть, наробили дурниць, мабуть, не треба було, бо сьогодні дитина проснулась вже з мокрим кашлем, який не завжди відкашлюється, чути як "грає в грудях". І синекод вже не дали сьогодні (бо нам казали що він при сухому кашлі дається). Підкажіть, будь ласка, що нам робити!
вадим 2015-04-11 15:10
Попередньо дуже Вам вдячні.
Вадиме, інгаляції з декасаном направлені на знищення інфекції в бронхолегеневих шляхах.
А лазолван допомагає посилити мокротіння для кращого від- кашлющого ефекту. Тому раджу сестричці інгаляції з муколитиками. А синекод тільки подавляє рефлекс кашлю.
Дуже правильно давати і чимало пити дітям.
Взагалі вважаю, що комплекс лікування достатній.
А аналіз крові синові - краще зробити.

Всього найкращого!

Платная консультация
вадим 2015-04-11 21:52
Дуже дякуємо Вам за відповіді.