Гемоглобін

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 4 місяці
Здравствуйте, у 2 місяця в дитини був гемоглобін 92. Назначили Ферумбо. Пропили місяць - 105, лікар сказав ще місяць. Пропили. Зараз нам 4 місяці 108. Сказали ще місяць пити. Дитину висипало. Від чого не знаю. У нас змішане годування. Чи це суміш, чи я щось з"їла (хоча вже давно в межах їм все), чи можливо це все ж те Ферумбо?. Чи можна по висипанню якось оприділити? І чи можна, якщо гемоглобін 108 все ж закінчити пити Ферумбо чи краще ще приймати? Якщо можна закінчити, то просто перестать давать чи зменшувать дозу? Дякую.
Категория: Педиатр
Добавлен: 2 декабря 2015 года

3 ответа

Анно, доброго ранку!
Треба визначити рівень заліза в крові та вирішити, скільки має бути лікування.
Може, краще ще змінити препарат. 108 - це ще анемія.
А м'ясо та печінку дитинка їсть щодня?
Будьте здорові!
Платная консультация
Анна 2015-12-04 22:49
Нам лікар приписала Ферумбо або Мальтофер. Пили Ферумбо відповідно вже два місяці. Завтра закінчуються ліки. Можливо спробувати Мальтофер? Чи можливо ось так сьогодні Ферумбо, а завтра перейти відразу на Мальтофер? Можливо інший лікарський засіб відомий Вам, що зарекомендував себе добре у підвищенні гемоглоьіну груднічка?. Спасибі Вам велике.
Анно, доброго ранку!
Можна перейти зразу на гемоферон. Тільки перевірте на можливість алергії.
Всьго найкращого!