Висипи на тілі у вигляді опіків

Спрашивает: Анна
Пол: Женский
Возраст: 26 лет
Хронические заболевания: -
Здравствуйте, чотири дні назад на сідницях зявились червоні, маленькі прищики які потім злились в одне пятно, яке нагадувало опік. Трішки свербіли, на наступний день зявилось пару прищиків на іншій нозі. На наступний ранок на поясі з правої сторони появились червоні пятна які одразу нагадували опіки. Сьогодні вже виявила пару прищиків на ногах. Підскажіть будь ласка що це? і що робити? Алергії ніколи не було.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 10 мая 2016 года

5 ответов

Жовтун Виктория Викторовна
дерматолог 2016-05-10 12:09
Добрый день.
Скорее всего это Токсикодермия.
Атоксил по 1 пакетику 3 раза в день 5 дней
Лоратадин по 1 таб 2 раза в день 10 дней
Глюконат Кальция 10%-5.0 внутримышечно 10 дней
Наружно: утром Бепантен крем вечером Момат крем и так 10 дней
Диета с ограничением аллергизирующих продуктов
Анна 2016-05-10 12:32
Дякую Вам за швидку відповідь! І за допомогу! Скажіть будь ласка від чого могла появитись ця Токсикодермия. ? і чи можна при цьому лікуваннні приймати пімафуцин? В мене була молочниця, здається вже немає, та таблетки я хотіла б допити, щоб повністю вилікувати її.
Жовтун Виктория Викторовна
дерматолог 2016-05-10 12:53
Токсикодермия это аллергическое состояние. Может что то приняли, вдохнули меного причин. Какой то токсин попал в организм. Лучше сейчас не принимать так как они могут усугубить дело
Анна 2016-05-10 13:49
Скажіть будь ласка чим можна замінити крем момат? Була в чотирьох аптеках його ніде нема.