Бронхотрахеит у грудничка

Спрашивает: mamylja
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Здравствуйте, моєму сину 2 місяці і 6 днів. Кашляє більше ніж 2 тижні. Спочатку кашель був мокрий, в районі горла. 2 дні тому опустився, став "гавкучим". Температури нема. Лейкоцити 9.4; паличкоядерні 10, сегментоядерні 12, лімфоцити 69. Лор сказав, що викривлена перегородка і гострий риніт. Миєм хьюмером, капаєм делуфен, мінт. Педіатр, сказав, що можливо від алергіі, бо на щоках був діатез, але почав сходити без лікування, а можливо, що бактеріальне. Прослухав початок бронхотрахеіту. Назначили феністил, амбробене, дренажний масаж, но- шпу. Рекомендували Аугментин, але по моій реакціі, дозволили 2 дні пробувати без антибіотиків. Провітрюю, зволожую, п' єм воду, спимо на високій подушці. Сьогодні зригнув слиззю. Чи високий ризик ускладнень у такоі малоі дитини? Чи потрібен антибіотик.
Категория: Педиатр
Добавлен: 29 апреля 2015 года

2 ответа

Доброго вечора!
На жаль не знаю, як звертатись, пробачте:)

У дитини раннього віку великий ризик розвитку ускладнень ГРВІ. Тому в Протоколі лікування є антибіотики, обов'язково.
А що до всього іншого - Ви все робите правильно.

Одужуйте швидше!
Платная консультация
mamylja 2015-04-29 23:38
Дуже Вам дякую! Завтра ще раз йдемо до лікуючого лікаря, якщо прослухає і скаже, що потрібен антибіотик, то будем приймати. Хоча сьогодні спеціаліст двічі зробив масаж, аналізи крові та сечі, зроблені сьогодні, кращі, ніж позавчора та вже у нормі. Температура 36,6.
Ще раз дякую, що приділили мені час.