Проблеми з циклом

Спрашивает: Ілона
Пол: Женский
Возраст: 24 года
Доброго вечора. Допоможіть будь ласка з проблемою. У мене затримка місячних 72 дні. були виділення коричневатого кольору сухі і якийсь день було трохи крові і все. Я не знаю що робити до кого йти до ендокринолога чи до гінеколога ну і звісно які аналізи краще здати щоб визначити причину? і чи можна без критичних здати аналіз крові на превірку рівня гормонів чи чото там?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 11 июля 2019 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-07-12 10:50
Доброго дня. До гінеколога. Зробити УЗД. далі лікар визначить, що потрібно
Платная консультация
Ілона 2019-07-12 23:27
Скажіть будь ласка зразу йти до гінеколога? Чи ще одразу ло ендокринолога? Чи зробити узд щитовидної залози? Зробити УЗД чого саме?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2019-07-13 11:35
УЗД органів малого тазу і до гінеколога