Консультація

Спрашивает: Алла
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Здравствуйте, Добрый день. Скажите пожалуйста, чи могут женские трубы срастись чи как-то зєднатись? И за чего могут быть такие проблемы с трубами. И можно женские трубы поставить в правельне положение без существенного вмешательства? Спасибо
Категория: Гинеколог
Добавлен: 23 августа 2016 года

11 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-23 12:41
Доброго дня. Напишіть своє питання українською. І поясніть всю ситуацію
Платная консультация
Алла 2016-08-23 12:46
Здрастуйте, Добрий день. Скажіть будь ласка, чи можуть жіночі труби зростися чи якось зєднатись? І за чого можуть бути такі проблеми з трубами. І можна жіночі труби поставити в правельне положення без суттєвого втручання? Спасибі
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-23 12:47
Алла, поясніть мені - зростися ПІСЛЯ чого? Чому? Про яке правильне положення йде мова?
Платная консультация
Алла 2016-08-23 12:53
Сказали, що жіночі труби зрослися. А при аборті можуть труби пошкодити?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-23 12:55
Це на фоні перенесеного запалення. Без суттєвого втручання - ніяк
Платная консультация
Алла 2016-08-23 12:57
А яке може бути запалення?
Алла 2016-08-23 14:50
А при цьому запаленні можна завагітніти?
Алла 2016-08-24 15:00
Добрий день, скажіть будь ласка, жіночі труби можуть сплюснутись? Дякую Вам.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-29 10:17
Алла, я вже відповіла Вам. Яка різниця, яка назвати? "Сплюснулись, злиплись, зрослись" - факт залишається фактом