Застримка місчних

Спрашивает: Anastasiya
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Добрий вечір.
Допоможіть будь ласка, діло в тому, що у мене затримка в 2 дні. Я лікувалась свіками Ливарол і промивалась ромашкою. Думала що це причина затримки, але навсякий випадок зробила 2 тести на вагітність- вони негативні. Скажіть будь ласка від чого можлива затримка? І чи можете порадити якісь таблетки, щоб викликати місячні. Бо я боюсь завагітніти, тим паче при вище сказаному це можлива позаматкова вагітність. Допоможіть будь ласка, дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 марта 2015 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-03-30 11:04
Доброго дня! Будьте розумніші. Ну хто Вам по Інтернету буде радити "таблетки, що викликають місячні"? Ну що ж за дитячий садок? Ви в курсі, що і у здорових жінок бувають коливання циклу і панікувати можна лише тоді, коли ця затримка більше 10 днів(на фоні негативних тестів)? А те, що Ви боїтеся завагітніти, то треба користуватися нормальною контрацепцією або відразу вживати екстрену, якщо щось не так, бо вона діє ЛИШЕ проятгом 72 годин після статевого акту-це Ви не знаєте? І якщо навіть є позаматкова, то ЯКІ ТАБЛЕТКИ вживати? Ну Вам же не 10 років, Настю! Припиніть паніку. Чекайте місянчих. Не підуть 10 днів-до лікаря.