Здравствуйте, мы Вас не знаем, авторизируйтесь или зарегистрируйтесь
0

Виділення коричневі, затримка

Спрашивает: Настя
Пол: Женский
Возраст: 23
Хронические заболевания: не указаны
Здравствуйте, ми плануємо дитинку, була ЗВ на 9 тижні, не виходило 4 місяці, вчора 22.08. мали початися крит дні, але 21 була одна крапля крові, а 22 трішки коричневих виділень, сьогодні 23 з ранку теж лише трошки коричневих виділень, дуже переживаю адже в першу вагітність теж були вони але після затримки 5 днів була угроза, порадьте що робити, Дякую.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 23 августа 2017 года

Похожие и рекомендуемые вопросы

Водянисті виділення Доброго дня. Пару днів назад закінчилися місячні. Місячні тривають...
Пролактин на 4 день цикла У меня была замершая беременность, делали выскабливание....
Повышен пролактин Пролактин рекомендованные врачи этот показатель в динамике 46.71 нг/мл Діти...
Бакпосів на мікрофлору Доброго дня! Скажіть, будь ласка, ми плануємо вагітність і...
Бета хоріонічний аналіз В мене таке запитання. Я здала бета хоріонічний аналіз і на...
Вирахувати початок овуляції Планую вагітнісь і ніяк не можу вирахувати початок овуляції....
Затримка 3 дні без вагітності Доброго дня! Зіткнулась з проблемою затрики менструації...
Вагітність Доброго дня! У мене таке питання, мені 17, я вже заміжня пів року!!! Ми...
Помогите расшифровать анализ на макропролактин Прокомментируйте пожалуйста анализ!...
Анализ макропролактина Прокомментируйте пожалуйста анализ! Я так понимаю что, там...
Прокоментируйте пожалуйста анализы на гормоны Сдавала на 16 день цыкала Пролактин16.07нг/мл...
Препарат Алактин Елена Викторовна! Назначили препарат Алактин, По 1/4 2 раза в неделю...
Вагітність Доброго вечора. Останні місячні були 20.12.16. Була на УЗД 31.01.17 встановили...
Коли робити тест? Доброго вечора) Потрібна Ваша консультація, 27.06.2016року був...
Бронхит Добрий день, у нас така ситуація, сину 3 роки і він 3 тижні тому перехворів...
Розшифровка узі, лівобічний аднексіт Помогите пожалуйста, 24 апреля била на узи от...
Профилактика угрозы беременности Если у вас есть возможность можете мне помочь, у...
УЗИ, маленькие фолликулы в середине цикла Помогите пожалуйста, был диагноз спкя сделали...
Переход из жастинды на линдинет 20 Хоілаб дізнатись як правильно перейти з жастинди...

35 ответов

Не забывайте оценивать ответы врачей, помогите нам улучшить их, задавая дополнительные вопросы по теме этого вопроса.
Также не забывайте благодарить врачей.
Nastusya 2017-08-23 10:57
Ні, тест не робила. Думаю що почнуться але з вчорашнього дня не має критичних днів. Бажано зробити? Підкажіть чи нормально якщо навіть при вагітності мажиться коричневим? Переживаю дуже сильно. Дуже дякую ВАМ) І чи можна буде зробити тес не зранку а ввечері сьогодні?
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-08-23 15:06
Зробіть і ввечері, і завтра зранку.
Якщо вагітність, звісно, це не норма. Потрібно буде взяти Транексам 500 - по 1 таблетці 3 рази на день 3-5 днів, здати кров на ХГЧ та прогестерон
0
Платная консультация
Nastusya 2017-08-23 17:50
Дякую. Зробила тест в 3 години дня, напилася води і через 20 хв зробила, результат 1 смужка. Чоловік каже що я не правильно зробила. Підкажіть чи бажано переробити тест? Виділення зранку були зовсім мізерними а до цього часу зовсім не має. Це вперше таке. Я здавала прогестерон приблизно 1,5 міс тому то все в межах норми. Не знаю що й думати. Лише справа внизу щось тяне але такого не було ніколи. З 24 всі дома так як свято тому ні до врача ні на узд ні на аналізи я не потраплю.
0
Nastusya 2017-08-25 16:01
Добрий день. Не можу завагітнити 5 місяців, була ЗВ (Робили вискаблювання. Прошу дати пораду. Хочу здати аналізи на гормони, УЗД, і чоловіку спермограму.
Підкажіть що ще можна здати?
Я розумію що 5 місяців ще нічого не значить але якщо зараз є якась причина то хочеться зараз її підлікувати.
Я здавала після ЗВ: ПЦР, Торч інфкції, Антитіла до фосфоліпідів, мазок, прогестерон на 23 день циклу. Зараз все добре.
Дуже дякую Вам за пораду.
Ще в цьому місяці була затримка але на 5 день почалися.
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-08-25 16:02
Доброго дня.
Можете ще перевірити прохідність труб - зробити МСГ
0
Платная консультация
Nastusya 2017-08-25 17:49
Дякую.
1. А коли саме потрібно робити МСГ? Чи немає різниці в який день циклу? І у мене цикл збився в цьому місяці
. Малися бути Крит дні 22 а почалися 25. Цикл взагалі 30-31 день.
2. Підкажіть коли саме робити УЗД щоб подивитися чи є у мене овуляція та які за діаметром фолікули?
3. І гормони здавати коли почалися крит дні тобто перший день циклу у мене сьогодні? Бо мазалося з 21 серпня а почалися лише сьогодні. Дякую ВАМ.
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-08-26 11:06
1. Зразу після місячних.2. Це обстеження називається фолікулометрія. І починати його потрібно зразу після місячних.3. Можете зараз
0
Платная консультация
Настя 2017-08-28 20:46
Добрий вечір. Я здала аналізи на гормони на 4 день циклу. ФСГ, ЛГ, ТТГ, Пролактин. Все в нормі крім пролактину. Підкажіть чи може це вплинути на зачаття? І що робити? Дякую.
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-08-28 20:54
Доброго вечора. Розмова непредметна. Де показник пролактину? Приведіть дані
0
Платная консультация
Настя 2017-08-28 20:59
Фото аналіза.
0
Ася 2017-08-28 21:02
Вибачте фото щось не грузить скину письмово. Пролактин = (Мій результат 27.68. нг/мл)
Діти (Ч):
1-5 років: 3.9 - 20.1
6-10 років: 2.6 - 16.1
11-13 років: 2.3 - 22.3
14-17 років: 4.7 - 16.7
Діти (Ж):
1-5 років: 2.7 - 19.5
6-10 років: 2.7 - 22.3
11-13 років: 2.0 - 31.6
14-17 років: 3.7 - 23.3
Жінки: 4.79 - 23.3
Вагітність:
I триместр: 23.5 - 94.0
II триместр: 94.0 - 282.0
III триместр: 188.0 - 470.0
Чоловіки: 4.04 - 15.2
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-08-28 21:03
Так, він підвщиений. І так, це може впливати на Вашу ситуацію.
0
Платная консультация
Настя 2017-08-28 21:09
Дякую за відповідь. А його можна вилікувати? Це таблетки пити чи уколи колоти можете підказати?
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-08-28 21:10
Можна.
Для початку - Циклодинон - 1 таблетка на день тривало (хоча б 2 місяці)
0
Платная консультация
Настя 2017-08-28 22:05
Дякую.
Скажіть їх відразу пити чи краще коли здам всі аналізи на гормони щоб подивитися як там у них справи ? Ще хочу піти на узд на 8 день циклу.
І чи можна планувати вагітність в тей час коли буду пити таблетки Циклодинон?
Тоді коли буду ходити на узд (фолікулометрія) можна займатися коханням (планувати дитинку) ? Це не вплине на узд?
Щиро вдячна.
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-08-28 22:27
Настя, Ви порушуєте правила порталу.
Якщо у Вас кілька питань, їх потрібно пронумерувати
0
Платная консультация
Настя 2017-08-28 22:39
Вибачте.
1. Скажіть їх відразу пити чи краще коли здам всі аналізи на гормони щоб подивитися як там у них справи?
2. Чи можна планувати вагітність в тей час коли буду пити таблетки Циклодинон?
3. Тоді коли буду ходити на узд (фолікулометрія) можна займатися коханням (планувати дитинку) ? Це не вплине на узд?
Вдячна Вам.
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-08-28 23:30
Все добре, дякую за розуміння.
1. З нового циклу. Здати спочатку все.
2. Ні. На фоні Циклодиноу планувати заборонено.
3. Не вплине
0
Платная консультация
Настя 2017-08-29 11:29
Добрий день. Я записалася на фолікулометрію. Підкажіть на 9 день циклу це не пізно? Бо раніше місць немає. Щиро вдячна за вашу допомогу.
0
Настя 2017-09-01 16:26
Добрий день шановна Олена Вікторіна.
Я на 8 день циклу здала така аналізи: ДГЕА-с та Тестостерон
Письмово скидую інформацію.
Дегідроепіандростерон-сульфат (ДГЕА-с, DHEA-s) = МІЙ РЕЗУЛЬТАТ 118.6 мкг/дл =
Діти: до 1 тижня життя: 108.0-607.0 1-4 тижні життя: 31.6-431.0
1-12 міс.: 3.4-124.0
1-4 роки: 0.47-19.4
5-10 років: 2.8-85.2
Жінки: 10-14 років: 33.9-280.0
15-19 років: 65.1-368.0
20-24 роки: 148.0-407.0
25-34 роки: 98.8-340.0
35-44 роки: 60.9-337.0
45-54 роки: 35.4-256.0
55-64 роки: 18.9-205.0
65-74 роки: 9.40-246.0
Старше 75 років: 12.0-154.0

Тестостерон в нормі а ось перший аналіз. Підкажіть це сильно погано? Та що це за аналіз? Він впливає на зачаття та вагітність? Дякую.
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-09-01 16:27
Доброго дня. Нічого страшного, трішки менше норми. Гірше - коли вище
0
Платная консультация
Настя 2017-09-01 16:36
Щиро дякую. Тобто таблетки можна не пити ніякі? А Пролактин = (Мій результат 27.68. нг/мл) Сильно підвищенний? Зверху скидувала вже інформацію. І підвищений пролактин може бути із яких причин? (можливо вискаблювання мені робили при ЗВ, чи стрес) Дякую.
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-09-03 18:48
Пдівищений. По ньому пишіть ендокринологу - є на сайті
0
Платная консультация
Настя 2017-09-04 19:23
Добрий вечір. Я була на фолікулометрії. Перший раз на 9 день фолікул 11 мм., На 11 день цикла фолікул домінантний 16 мм. Ендометрій 8.4. Підкажіть як скоро чекати на овуляцію? Дякую
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-09-04 20:26
Доброго вечора. В овуляцію йде фолікул 18-25 мм. Отже, на 13-15 день десь у Вас
0
Платная консультация
Настя 2017-09-04 20:34
Дякую. Мені сказали прийти на наступне узд в чт, це не пізно?
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-09-04 20:37
Настя, а Ви б не хотіли уточнити, ЯКИМИ днями тижня були у Вас 9 день та 11 день циклу?:) Чи я маю здогадуватися?:)
0
Платная консультация
Настя 2017-09-04 21:18
Перепрошую,
Я вперше пішла на узд на 9 день циклу (2 вересня) потім на 11 день циклу (4 вересня) І наступне мені призначили на 14 день циклу (7 вересня)
Чи не запізно?
Про овуляцію нічого не повідомили. Переживаю що знову у прольоті може бути.
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-09-04 21:22
Зрозуміло:)
Краще було б 6 вересня
0
Платная консультация
Настя 2017-09-04 21:30
Щиро дякую. Не буду втрачати нагоди і в приблизні дні планувати вагітність) Так як Ви написали 13-15 день циклу.
Підкажіть чи сильно підвищений пролактин? (маю на увазі в медицинських цифрах так як не розумію. Переживаю.)
Пролактин = (Мій результат 27.68. )
Діти (Ч): 1-5 років: 3.9 - 20.1 6-10 років: 2.6 - 16.1 11-13 років: 2.3 - 22.3 14-17 років: 4.7 - 16.7 Діти (Ж): 1-5 років: 2.7 - 19.5 6-10 років: 2.7 - 22.3 11-13 років: 2.0 - 31.6 14-17 років: 3.7 - 23.3 Жінки: 4.79 - 23.3 Вагітність: I триместр: 23.5 - 94.0 II триместр: 94.0 - 282.0 III триместр: 188.0 - 470.0 Чоловіки: 4.04 - 15.2
ДЯКУЮ.
0
Молчанова Елена Викторовна
гинеколог 2017-09-04 21:41
Я вже відповідала на Ваше запитання. Будь ласка, мій час коштує дорого, не задавайте кількоразово одне й те ж саме запитання.
0
Платная консультация

Поиск по сайту

Вверх ↑
Задать вопрос