Чому прищі після місячних?

Спрашивает: Крістіна
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: Гастрит
Доброго дня, у мене прищі через 7-10 днів після місячних.2 роки тому був демодекоз, але його я вилікувала, думала, що демодекоз знову вернувся і здала аналізи на демодекс, сказали, що нема.3 рази здавала, кажуть нема. Прищі вискакують після місячних, але дуже багато і довго сходять, дуже жирна шкіра, також багато чорних точок і розширених пор. Перевірила гормони щитовидки і вони в нормі. а також прогестерон, пролактин і тестостерон-тоже в нормі. якщо все таки проблема з гормонами, то які саме потрібно перевірити? Маю проблеми зі шлунком, але зараз лікую, вже 2 роки на дієті. Порадьте будь ласка щось, бо вже немає сил це лікувати.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 9 августа 2017 года

3 ответа

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-08-10 11:47
Добрый день, Христина!
Додайте, будь ласка, якісні фото.
Хочу бачити Вашу проблему.
Крістіна 2017-08-11 01:05
Ви просили кинути фото проблемного обличчя. Ну зараз висипу майже немає, буквально 3 прищики на лиці, сильно обсипає після місячних, а фото після в мене немає(тому що це приблизноможе бути? В чому можливо проблема?
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2017-08-15 15:31
Проблема в гормональному зсуві.
Використовуйте:
- крем " акнестоп "- тонким шаром на уражені ділянки 2 рази на добу протягом 6 міс.