Затримка критичних

Спрашивает: Анастасія
Пол: Женский
Возраст: 18 років
Хронические заболевания: Немає
Здравствуйте, у мене затримка уже 14 днів. Робила два тести на вагітність показало, що я не вагітна. Що робити? І що це може бути? Допоможіть будь ласка. До гінекологів боюся іти тому, що мама з дитинства лякала ними. У нашому місті немає нормальних гінекологів тількі одні шантажисти. Говорять те чого немає щоб заробити побільше грошей. Прошу допоможіть мені вияснити у чому причина
Категория: Гинеколог
Добавлен: 19 марта 2017 года

5 ответов

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2017-03-19 21:07
Добрый день, Анастасия.

Скорей всего у вас нарушение менструального цикла и вам необходима гормональная терапия. Но для исключения более серьезной гинекологической патологии для начала рекомендовал бы вам сделать УЗИ, можно в любом частном центре.
-1
Платная консультация
Анастасія 2017-03-19 21:16
Дякую вам за допомогу!
Анастасія 2017-03-22 13:48
Добрий день. До затримки добавився біль в правому яєчнику при натисканні і деколи ще при різких рухах. Що це може бути? Затримка уже 17 днів. Якщо за два дні нічого не зміниться піду до гінеколога, Учора робила тест показує негативний результат. Скажіть будь ласка, що це може бути. Дуже хвилююся за своє здоров*я.
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2017-03-22 22:10
Я же вам говорил сделайте УЗИ, это может быть киста или ещё какая нибудь гинекологическая патология.
-1