Гульки на голові

Спрашивает: анна
Пол: Женский
Возраст: 3 роки
У доньки на голівці і волоссі не семетрично зявилися гульки. Вони чешуться і плаче, що болять. Що це може бути? Температури та інших признаків застути не має, однак у нас збільшенні аденоїди, і тому утруднене дихання. Підкажіть будь-ласка що це
Теги: гулька на голові, гулька на голові у дитини, гулька на голове у ребенка
Категория: Детский хирург
Добавлен: 14 мая 2014 года

3 ответа

Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2014-05-14 21:35
Це може бути алергічна реакція на щось. Або дерматит. Скоріше за все були алергічні або після укусів комах почервоніння, а вона їх розчухала. Дайте протиалергічний препарат, який є дома в віковій дозі, обробіть зону ураження розчином бетадину або фукарцину. І треба звернутись до педіатра за консультацією + дерматолога. Але якщо будете звертатися, то розчини можуть зафарбувати і буде погано видно, майте на увазі.
Платная консультация
анна 2014-05-14 22:20
Дякую Вам, за консультацію. Мене Ви трішки заспокоїли, завтра поїдемо до педіатра. У мене є ще маленьке запитання. Пояснюю: місяць назад ми лежали у лікарні. Була рвота, піднявся ацетон. Нам зробили узі - запалена підшлункова. Нам капали антибіотик - цефотаксім, глюкозу і фізрощини + приписали ліки для мікрофлори. Ми були на суворій дієті, зараз потрохи даємо усе нешкідливе. і ще чергуємо імупрет і бронхомунал. Скажіть будь-ласка на такі преперети може бути подібна алергічна реакція? Наперед дякую
Иськов Андрей Петрович
детский хирург 2014-05-14 23:38
Алергія може бути на будь який препарат, але ви зараз їх не отримуєте і тому вони відпадають. А те що приймаєте імунномодулятори, вони теж можуть дати алергію.