Біль у руці

Спрашивает: Галя
Пол: Мужской
Возраст: 53 года
Здравствуйте, моя мама 2 місяці назад упала на руку. Спочатку рука боліла, потім перестала, а зараз знову стала боліти від ліктя до плеча. У сптані спокою не болить, а от підняти не може. Зробили ренген. Направляють на мрт. Подивіться будь ласка. Що ви скажете? Мрт можемо зробити через 5 днів, а поки дуже хвилююсь за маму. Дуже дякую.

8 ответов

Гужевский Игорь Витальевич
ортопед-травматолог 2017-09-29 12:27
Заочно можна сказати, що адекватно розібратись у подібній ситуаціїї без огляду пацієнта - нереально. Конт тел 067 408 21 27.
Галина 2017-10-03 14:25
Подивитися знімок, будь ласка.
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2017-10-09 10:10
Рентген абсолютно не інформативний для коментарів
Галина 2017-10-09 17:29
Зробили кт. Приписали кеторал. Біль залишився.
Галина 2017-10-09 17:31
Що робити не знаємо? Що це може бути? Може защемлює нерв від шиї? Чи може ще зробити мрт руки?
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2017-10-16 13:09
Логічно показано МРТ плечового суглобу та шийного відділу хребта з подальшим оглядом ортопеда і невролога
Галина 2017-10-18 20:45
Лікар говорив про наявність пухлини і направив зробити або кт або мрт. Чи могло кт її не побачити? Ми записані ще на мрт. Не знаємо чи робити чи ні. Їздимо до мануального, при підняття в сторону і вгору рука вже не болить, тільки при завертанні за спину. Чи може мануальний нашкодити в даному випадку? Дякую.
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2017-10-24 12:02
По тій причині і рекомендовано МРТ (не КТ). Відвідувати мануального терапевта чи ні - Ваша забаганка. Поки діагноз не ясний, мені особисто не зрозуміла така мета. Нехай щастить