Гулька під шкірою

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Доброго дня. Вчора під час підмивання замітила гульку близько статевої губи. Майже не болить шкіра ззовні не змінилася. Що це може бути раніше не було? Чекаю на відповідь, дуже переживаю. Це щось серйозне?
Теги: статеві губи
Категория: Онколог
Добавлен: 1 июня 2019 года

23 ответа

Добрый день. Возможно это воспаление бартолиновой железы. Нужно обратиться к гинекологу на очный визит.
Ірина 2019-06-05 14:10
Була в гінеколога. Це не бартолінова. Каже ніби венка, бо ущільнення поздовжнє. Я дуже переживаю.
Ірина 2019-06-06 10:53
А що це таке може бути? Може бути щось погане? Шкіра зовні майже незмінена, але просвічується синюшний відтінок знизу. Гінеколог каже що вона іде по самій вені. Що це може бути від тісної білизни чи шортів.
Може бути розширена судина. Не думаю що це онкологія.
Ірина 2019-06-06 15:48
Мені прописали троксевазин. Це добре?
Так, якщо проблема з веною, потрібен троксевазин.
Ірина 2019-06-06 22:03
Гінеколог припустила що це вена. Бо ущільнення трохи поздовжнє, і якраз там де вена іде.
Ірина 2019-06-09 12:30
А якщо це не розширена судина а щось інше, ця мазь не зашкодить?
Мазь не зашкодить.
Ірина 2019-06-12 22:39
Вона всеодно не проходить. А до кого можна з нею звернутися крім гінеколога?
А воно швидко і не пройде. Якщо це розширена вена, лікування має бути тривалим.
Ірина 2019-06-13 15:53
Сьогодні була в онколога очно. Казав інфільтрат. (скоріше через гоління) Прописав антибіотик і мазати бетадином. А є шанс що вого само пройде і не потрнібно різати?
Я не бачила Вас очно, не пальпувала це утворення, тому сказати точно що це і чи воно може самостійно пройти не можу.
Ірина 2019-07-03 17:39
Доброго дня. Цей інфільтрат пройшов зовсім. Дл вчора його не було. А сьогодні появився знову (що можна робити? Щнову антибіотик?
Якого розміру інфільтрат?
Ірина 2019-07-03 21:02
0,5-0,6 мм
1) А якщо він зникає і появляється це точно не пухлина правда?
2) Може бути лімфовузол. Чи їх там немає? це орієнтовно біля входу в піхву.
Як Ви змогли знайти утворення такого малого розміру? (0.5мм)?
Ірина 2019-07-11 14:43
Та його візуально видно Як підмивалася зразу відчутно. Але воно вже само знову пройшло. Появляється в першій фазі циклу.
Це точно не онкологія. При онкології утворення самостійно не зникають.
Ірина 2019-07-15 00:00
Дякую! Ви мене порадували.
А ще в мене киста в груді. Виявили 7 міс назад. Дуже переживаю щоб узедист не помилився і це не було щось гірше.
Фото прикладаю. Кіста 3,5*5,6 мм без васкуляризації
Контури чіткі, рівні, є акустична тінь. Якщо нема кровообігу то це точно кіста.
Ірина 2019-07-15 18:46
Тінь не говорить про щось погане?
Акустична тінь це ознака кісти.