Онкомаркери свідчать про рак?

Спрашивает: Галя
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Хронические заболевания: Гастрит, мастопатія.
Здравствуйте, здала аналіз на онкомаркери молочної залози. 6 місяців назад результат був 28, а тепер 48. (Норма лабораторії 0-38).
Пила Екстролекс. Що означає це підвищення? Це рак?
Категория: Онколог
Добавлен: 4 октября 2019 года

9 ответов

Добрый день. Незначительное повышение онкомаркера может говорить о доброкачественных процессах в молочных железах. У Вас есть УЗИ?
Галина 2019-10-04 22:22
УЗД було останнє у січні 2019, був аденоз правої молочної залози. Останні 8 років ставлять мастопатію. Можливо, потрібно дообстежитись, щоб упевнетись, що це не рак? Які ще аналізи доздавати? Яка ваша думка щодо екстолексу?
А цей онкомаркер СА 15-3 стосується тільки молочної залози? Чи впливає менстуальний цикл на результат, бо я здавала на 22 день менструального циклу? Вибачте, що так багато питань. Але я дуже переживаю. ДУЖЕ, бо маю двох маленьких дітей, щей хворих.
Екстролекс непоганий препарат. Онкомаркер Са 15-3 стосується тільки молочної залози. Менструальний цикл не впливає на значення.
При мастопатії Са 15-3 може бути
незначно підвищеним.
Єдине що треба зробити, це пересдати Са 15-3 в динаміці через 1 місяць.
Галина 2019-10-07 22:09
Дякую.
Галина 2019-10-04 22:45
УЗД було останнє у січні 2019, був аденоз правої молочної залози. Останні 8 років ставлять мастопатію.
1) Можливо, потрібно дообстежитись, щоб упевнетись, що це не рак?
2) Які ще аналізи доздавати?
3) Яка ваша думка щодо екстолексу?
4) А цей онкомаркер СА 15-3 стосується тільки молочної залози?
5) Чи впливає менстуальний цикл на результат, бо я здавала на 22 день менструального циклу?
Вибачте, що так багато питань. Але я дуже переживаю. ДУЖЕ, бо маю двох маленьких дітей, щей хворих.
Галина 2019-10-05 09:13
Мене ще турбує геморой, іноді при запорах з"являється кров. Я була в місцевого хірурга, сказав нічого страшного. Може ретельніше обстежити геморой?
Галина 2019-10-09 16:59
Доброго дня. Перездала онкомаркери СА 15-3. Результат 32 при нормі (0-38). Була у мамолога , при огляді нічого не виявлено. Зробила УЗД і мамографію. На мамографії: висновок картина дифузної фіброзно-кістознної мастопатії(BI-RADS-2)
На удз все нормально, тільки підвищена ехогентність. Приписали Мастодінон 3 міс. і контроль УЗД і онкомаркерів через 2 місяці. Ще лікар наголосив, що підвищення цих онкомаркерів може бути при порушенні роботи кишечника, селезінки, шлунка. Допоможіть мені, дайте відповіді на питання:
Чому потрібно перездавати онкомаркери і Узд так швидко?
1) Чому так стрибають онкомаркери?
2) Чи обстежувати інші органи?
3) Що потрібно їсти, щоб зменшити кількість онкомаркерів?
4) Мастопатія -це передраковий стан і рано чи пізно вона перетвориться в онкологію? Як попередити рак?
5) Чи можна вилікувати мастопатію?
6) Може ще щось приймати для лікування?
Дуже дуже дякую!
1. Онкомаркери змінюються тому що в організмі постійно відбуваються зміни. Це нормально
2. Інші органи обстежувати не треба.
3. Їжа не впливає.
4. Мастопатія не є передраковим станом. Є у 90% жінок.
5. Вилікувати не можливо.
6. Приймайте призначене лікування.
Потреби в пересдачі онкомаркерів не бачу.
Галина 2019-10-10 16:09
Щиро дякую.