Киста в груді

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Доброго дня. У мене канцерофобія. незнаю що з собою робити! В грудні поставили діагноз киста груді. В лютому на іншому узі сказали що нема її. Але в мене всеодно страх, бігати провірятися на узі щомісяця? По жіночому також була гіперплазія ендометрія, потім вже пару циклів не було. Як часто ходити до гінеколога. Турбує лише прозорі виділення з правої груді, небагато і не завжди, якщо сильно натиснути! Як себе опанувати?
Категория: Онколог
Добавлен: 24 апреля 2019 года

9 ответов

Доброго дня. УЗД молочних залоз з профілактичною метою достатньо робити раз на рік. Профілактичний огляд у гінеколога - раз на півроку. Додайте протоколи УЗД молочних залоз, я подивлюсь.
Ірина 2019-04-25 12:05
Візуалізація задовільна. Диференціація тканин чітка. Шкіра товщ до 1,6 мм Переважає залозиста тканина Фіброгландулярний шар 12,1 мм незмінений. Протоки не розширені. Периареолярна ділянка: лінійний фіброз Кіста 3,5*5,6 мм без васкуляризації. Вузли не збільшені Висновок ознаки дифузної фіброзної мастопатії. Це Узд за грудень.
Але пішла до іншого лікаря на узд у лютому вона сказала що нема кисти і нема ніякої мастопатії. Хоча я сама бачила коли вона робила що є ця кругла плямка, але я так зрозуміла що це не киста а долька чи проток.
По перше кіста розміром до 1 см (у Вас 0.5см) може самостійно розсмоетатись.
По друге, дійсно лікар міг переплутати і написати недостовірну інформацію при проведені УЗД. В будь якому випадку приводу для хвилювань нема.
Ірина 2019-05-02 18:13
Два-три дні назад почало поколювати і нити то справа внизу живота то зліва, то у сідниці то у ногу віддає. Сьогодні місячні почалися. Останній раз була у гінеколога у грудні все було добре і узд робила вкінці грудня теж без патологій. За такий короткий термін може бути щось серйозне, потрібно пройти узд щераз чи дочекатися закінчення місячних?
Болі внизу живота перед місячними це варіант норми. Якщо болі на даний момент пройшли, то робити терміново УЗД нема потреби.
Ірина 2019-05-03 22:40
Не пройшли. І то в різних ділянках. То ззаду де нирки, то поясниця, то під ребром то в нозі. Але це навіть не болі а просто дискомфорт і поколювання. Може нерви?
У Вас немає остеохондрозу хребта?
Ірина 2019-05-04 14:33
У мене протрузії в грудному відділі хребта. І болить не постійно а періодично поколює легенько. Хребет проблемний довго не можу стояти болить зразу.
Скоріш за все ці болі у Вас повязані з проблемою хребта.