Щитовидна залоза лікування

Спрашивает: Валя
Пол: Женский
Возраст: 43 года
Здравствуйте, Добрий день, була на узі все добре все в нормі , лише в лівій долі колоїдна кіста до 2 мм, аналізи на гормони Т4, ТТГ, АТ-ТПО все добре в нормі. Ходила до лікаря ендокринолога сказав все добре що це вікові зміни, потім сходила до іншого лікаря сказав пропити Цефасель або Селен активний 3 місяці через 3 місяці і все сказав забудьте і живіть, що до них приходять люди з більшими проблемами, я все ж переживаю Скажіть мені дійсно нетреба нічого пити, я читала що ви Альбу прописуєте чи можна її пити що ця кіста розсмокталась. Мені 43 роки. Аналізи і УЗІ прикріпити неполучається у мене старенький телефон. Буду вдячна за пораду.
Категория: Эндокринолог
Добавлен: 31 августа 2021 года

10 ответов

Валя 2021-08-31 09:44
Зимою сильно переболіла ковідом з пневмонією але Слава Богу вилікувалась, після хвороби відчуваю себе трохи розбитою і оце почались всякі болячкі лізти, то синячкі по тілу були, то по жіночому, ну таке відчуття що той ковід мене ще мучить. Скажіть чи може ковід привести і до проблем з щитовидкою. Дякую
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2021-08-31 10:41
Здравствуйте, Валентина.
Кисты размером 2 мм не считаются патологией, никак не влияют на Ваше самочувствие и не требуют лечения. Пройдите контрольное УЗИ щитовидной железы через 6 месяцев, больше ничего делать не нужно.
С уважением, Надежда Сергеевна.
Валя 2021-08-31 10:47
1) Скажіть будь ласка, вони проходять самі
чи залишаються на все життя ?
2) А чому їх непотрібно лікувати?
3) Наш ендокринолог в місті прописала мені Цефасель, а я з села вона дорогі по ціні, я вже і купила що ви скажете непити мені їх, чи пропити?
Дякую вам
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2021-08-31 10:49
  1. Возможны оба варианта.
  2. См. выше. Такие кисты не считаются патологией и никак не влияют на самочувствие.
  3. Можно пропить, но особой необходимости в этом нет.
Валя 2021-08-31 11:01
Скажіть будь ласка, я на узі була останній раз в 2014 році по направленню гінеколога все було гаразд, чи можливо що я з цією кістою живу наприклад з 2015 року бо ж я не перевірялась до цього часу, а пройшла в цьому році лише узі, чи ні вона у мене в цьому році появилась. От незнаю що і думати. Дякую.
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2021-08-31 11:07
Возможны оба варианта. Определить, когда появилась эта киста, невозможно. И это не имеет никакого значения.
Валя 2021-08-31 11:11
Дякую.
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2021-08-31 11:26
Рада была помочь.
Валя 2021-09-15 15:18
Добрий день, хочу у вас запитати, бо ви мені допомогли з моїм питанням, була на прийомі у сімейного лікаря, бо у мене повишанне давлєніє і проблеми з легенями почались після ковіду задишка стала бо була пневмонія. І мені сімейний лікар сказала пити таблеткі Келп 225 від 3-6 місяців, від цієї кісти до 2 мм в щитовидці, скажіть чи можна його пити для профілактики, бо мочу на йод треба їхати здавати аж в інший город у Рівне, бо в нас ніде не роблять блище, а це 3 часа їзди. Дякую.
Иванисова Надежда Сергеевна
эндокринолог 2021-09-15 15:27
Здравствуйте.

Валя / Лена / Света, я уже неоднократно писала, что Вам не нужно "лечить" эту кисту. Писала и на этой странице, и там, где Вы были "Светой": ссылка

Вижу, что Вы со мной не согласны, и уже успели обратиться за лечением к фитотерапевту ссылка , гомеопату ссылка, а также выбираете препарат селена ссылка

В таком случае, зачем Вы снова обращаетесь ко мне, теперь для "лечения йодом"? Вам не нужно "лечить кисту". Эндокринологу здесь больше добавить нечего.