Правильно ли сделано?

Спрашивает: Ира
Пол: Женский
Возраст: 19 лет
Хронические заболевания: Нет
Доброго дня, проблема моя заключається в тому що я закінчивши 9 клас пішла навчатися в мед. Коледж який я закінчила через 4 роки навчання на червоний диплом і в якому мріяла бути лікарем. Подавши документи до медичного я рішивши перестрахуватися подала заодно на біологічний на заочну форму навчання, поступивши до омріяного медичного до якого я так хотіла я почала задумовуватися над тим що навчання буде тривати 6 років+3 інтернатури, після закінчення всього мені б 28 (як для дівчини це забагато), також мене насторожувала кримінальна відповідальність (якої я так сильно боялася), ще важливу роль відіграло те що вартість навчання за один рік була 21 тисяча, а інтернатури взагалі 33 тисячі (хоча мої батьки спроможні були мене забезпечити повність), але для мене це забагато, також я вважала що якщо вийду заміж впродовж цих 9 років то звісно в мене з"являться діти то забезпечувати їх мені б було вкрай важко тай часу в мене на них би не було так як не можливо б було совміщати навчання, роботу(так як я маю дмплом молодшого спеціаліста, мені б порібно було десь працювати) і сім"ю. Тому рішивши і обдумавши я прийшла до висновку, що на заочній формі навчання я змогла б навчатися і працювати і так би було для мене найкраще (хоча батьки відмовляли і благали щоб я пішла на медичний, я зробила по іншому). І так я працюю вже 2 місяць моя найкраща подруга пішла на лікаря цілком задоволена і насолоджується життям їй все подобається, а я сиджу слухаю її розповіді і потрошки впадаю в депресію тому що вже 10 разів пожалкувала що не пішла на медичний від якого по власній дурості відмовилася.
Скажіть як мені поступити? Чи багато я втратила? і чи варто піти навчатися на наступний рік до медичного, щоб не жалкувати решту свого життя?
Категория: Психолог
Добавлен: 1 сентября 2016 года

1 ответ

Берман Дороти Вячеславовна
психолог 2017-02-14 23:07
Здравствуйте, Ира.
Без большой любви к медицине, выучится на врача оч сложно. Остаются самые стойкие и преданные этому делу студенты. Да и работать по специальности потом идут не все.
Биология оч интересное занятие. Начните посвящать подругу в тонкости своей будущей профессии. И пусть она Вам тоже завидует)
Если захотите вернуться в медицину, то и после биофака можно работать врачом-лаборантом.