Засоби контрацепції

Спрашивает: Oksana
Пол: Мужской
Возраст: 22 года
Здравствуйте, Доброго дня вам! Скажіть будласка чи надійні і нормальні для використання контрацептивні свічки еротекс чи можна ними користуватись? Чи нешкідливі вони для здоровя і чи надійні вони! Міні важлива ваша думка! Наперід дякую!
Категория: Гинеколог
Добавлен: 11 декабря 2016 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-12-11 16:08
Оксано, скажіть, будь ласка, навіщо Ви щоразу засмічуєте ефір, задаючи нові питання? Ваш Постінор та тематику засобів контрацепії я вже знаю напам"ять. Будь ласка, не створюйте мені зайву роботу. Всі уточнення - у своєму попередньому питанні. Дякую