Гістологія ендометрія

Спрашивает: ольга
Пол: Женский
Возраст: 43 года
Здравствуйте, мне сделали гистологию. Патогістологічний висновок діагноз-ендомерріі у фазі прліфераціі з ознаками неповного вогнищевого відторгнення під час попередніх циклів. Залозисті мікрополіпи ендометрію гиперпластичного типу. Не прикращающиєся обільні місячніПризначили колоть по 2 мл. Два раза в тиждень оксипрогестерон капронат 12.5. протягом двох місяців. Проколов місяць місячні так і не прикратилися ні на один день. Я НЕ ЗНАЮ ЩО РОБИТИ. Можливо мені дозировку велику приписали. Зарання вдячна Вам за відповідь. Нехай ВАС Бог оберігає. мені 43 роки.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 20 августа 2016 года

9 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-20 18:24
Доброго дня, Ольго. Ви були на УЗД останнім часом?
Платная консультация
ольга 2016-08-21 15:19
Да я була на УЗИ місяц назад. Але вони ніного конкретного не сказали. Написали що великі виділення кровяні. І ТАК як у мене все як вони сказали все збільшено в звязку з тим що не закінчуються місячні тому нічого конкретного сказати неможуть. Сказали підлікуватися і прийти після місячних на повторне УЗИ. А я не можу його зробити так як другий місяц не закінчуються місячні. Будь-ласка посовітуйте мені що робити. Велике-превелике ВАМ спасибі що знайшли час на мій лист. Хай ВАС Бог оберігає від всіх негараздів. Будьте щасливі і ніколи не хворійте.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-21 20:21
Попийте поки що Транексам 500 мг - по 1 табл. 3 рази н адень хоча б 5 днів. Дякую за побажання. Хай у Вас теж все буде гаразд.
Платная консультация
ольга 2016-08-21 20:48
Велике-превелике ВАМ спасибі за швидку відповідь Нехай ВАШ. янгол ВАС скрізь оберігає. Всього ВАМ найкращого. Так мені продовжувати колоти оксипрогестерон капронат чи ні. Хай ВАМ щастить.
ольга 2016-08-21 21:03
У мене на моій почті написано що пришло чотирі відповіді. Але я отримала лише дві. Наступні дві відповіді не відкриваються. Тому я вибачаюся якщо двічі запитую про одне і теж питання. Пожалуста скажіть мені продовжувати колоти оксипрогестерон капронат чи ні. І ЩЕ РАЗ МЕНЕ ВИБАЧТЕ. Велике-превелике ВАМ спасибі. Будьте здорові і щасливі і завжди усміхненою. ВАМ ЛИЧИТЬ УСМІШКА.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-22 11:02
Дякую:) А Вам далі призначили оксипрогестерон?
Платная консультация
ольга 2016-08-22 12:47
Так призначали. Але я не знаю що робити колоти чи ні. Велике-превелике спасибі за відповідь. Нехай у ВАС все буде добре. І будьте завжди такою усміхненою. Всього самого найкращого.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-22 20:09
Я б радила Вам зробити контрольний ультразвук. І провести гормональний гемостаз. Це не діло, що такі кровотечі
Платная консультация
ольга 2016-08-22 21:02
Велике-превелике спасибі за відповідь. Бажаю щоб всі ВАШІ самі найзавітніші мрії збулися. і