Місячні

Спрашивает: юля
Пол: Женский
Возраст: будить через 15 днів 12 років
Здравствуйте, в мене виділяються білі виділення вже пів року якшо не більше. Мене турбує що це погано місячні не настануть. При тому груди є але мені здається що вони місяць тобу почали зменшуватися але зара все нормально. Що робити з місячними вони настануть?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 2 января 2015 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-01-03 12:16
Доброго дня! В нормі місячні мають початися до 18 років. Про виділення такого харктеру вже написано неодноразово на порталі-читайте, шукайте