Болі в яєчниках і матці

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Доброго дня! Мучуся вже 8 років, а хвороба прогресує, хоч ходжу по лікарях, що вже операцію пропонують щоб подивитись. Прошу вашої допомоги розібратися з діагнозом, який дає біль?
Почалося зі статевим життям (до нього ніяких проблем крім затримок) після активного сексу (багато раз за ніч) були кроваві виділення, температура до 37,4 нив поперек. Знайшли ерозію, запалення по мазках (антибіотики, ліндінет20 не помогло). Потім болі в правому яєчника пару років, перейшло вже на обидва, а тепер вже болить і матка. Симптоми, що супроводжують:
-болі не зв'язані з циклом в обл яєчників і матки
-т-ра до 37,3
- виділення між місячними кроваві чи коричневуваті (бувало до 2х тижнів)
-болі при сексі і після
-інколи при огляді матка болить при зрушенні за шийку
-навертаються погані мазки навіть після антибіотиків(лейкоцити, коки)
-може тиснути під правим ребром, коли стихає низом живота
-біль провокує холод, тяне яєчники. Зміна клімату.

На даний момент має ще ерозію, ендоцервіцит, СПКЯ?, Нерегулярні місячні. Місячні інколи болять трохи, інколи взагалі спокійно проходять переважно 6 днів. (3 дні нормально до 3 прокдадок, решта на зменшення)
Лікувала вже і кишечник не раз, бо спихають на нього, і хребет дивились, і виключали хронічний апендицит, і навіть психосоматику. Раніше мені на півроку зняла біль трава Борова матка і китайські тампони. Потім перестало помагати.
Здавала не раз на інфекції - не знаходять. Виписувати не раз антибіотики ніби як запалення, толку ніякого. В лікарню не клали, бо не бачать потреби. То радять попити візан може ендометріоз, то йти не придумувати собі проблем, а я мучуся болі зовсім вимучили. Навіть виспатися не дають. Вже злягла і думаю про операцію шоб дивились все.
Прошу підказати, що зможете. Бо лікарі просто відмовляються від мене. Це вже крик душі про допомогу. Дякую.
Категория: Гинеколог

13 ответов

Наталія 2017-09-17 20:50
Робила півтора року назад КТ органів черевної порожнини (без патологій) та заодно глянули на мрт органи малого тазу (матка розсташована типово, нормальної форми 36*88мм. Правий яйник 31*25, лівий 35*30. Зліва в яйнику киста до16*21, справа до 20*21. До правого яйника щільно прилягають петлі тонкого кишківника.) На той момент мене болів лише правий яйник, і бували виділення кроваві чи коричневуваті між місячними.
Місячні буває мені легше переносити ніж коли ці ниючі болі. А тепер ще місячні не закінчаться, як вже ниє то матка то яйники і так вже майже кожен день.
Тепер ще бачуть неоднорідність міометрію і кажуть, що є маленький аденоміоз.
Але одні спихають на запалення, інші на ендометріоз, ще інші, що в мене нема проблем і не відповідають на мої питання про виділення кроваві і тому подібне. Плюс мені не помагають чомусь знеболюючі і я це все терплю, відпочиваю між болями. Я все думаю, що тоді після сексу в мене з'явилася ерозія і запалення, бо певно травмувалося. Бо я не розумію як від сексу в мене з'явився ендометріоз.
Що б Ви порадили в моїй ситуації, може мені варто робити лапароскопію чи гістероскопію чи пити Візан.? Бо я в такому розпачі.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-09-17 20:51
У Вашій ситуації оптимальною була б діагностична лапароскопія
Платная консультация
Наталія 2017-09-17 21:02
Дякую за Вашу думку.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-09-17 21:02
Бажаю Вам здоров"я і нарешті знайти причину Вашого стану. Успіхів!
Платная консультация
Наталія 2017-09-17 21:26
Ще перепрошую забула спитати, те що у мене матка міняє положення, то вона допереду, то дозаду. Сам уздист здивувався і рухаючи вагінальним датчиком вона міняла положення. Це буває таке в межах норми чи з чим це повязано може бути?
Ще раз дякую
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-09-18 10:37
Зрідка буває така підвищена рухомість. Але це може говорити про те, що погано тримає зв"язковий апарат. Питання опущення органів не ставили?
Платная консультация
Наталія 2017-09-18 14:47
Лікарі не говорили нічого, лише останній уздист, з яким ми це помітили, питав чи мама не має опущення (в неї нема). Просто переживаю, чи це не пов'язано з травмування від тодішнього бурхливого сексу, і чи не пов'язано це з моїми болями?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2017-09-18 20:43
Не думаю. Але. Лапароскопія і на це дасть відповідь
Платная консультация
Наталія 2017-09-18 20:46
Дякую Вам за приділену увагу!
Наталія 2018-08-20 20:16
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, так як я далі в пошуках причини моїх болів, пропила Візан 6 місяців так як по узі признаки аденоміозу, але нікуди ні болі ні температура не зникли. Тепер шукаю далі. Знайшли відхилення по АСЛО 394 тобто в 2 рази майже вище норми і Ревмофактор 13,4 (норма до 14), кажуть шо в мене хр тонзиліт і оце ураження стрептококом організму. Чи може бути це пов'язано з гінекологією, чи може це підтримувати постійне запалення в жіночих органах? Так як у мене постійно по мазках навертаються невелике запалення. Ну і взагалі це все почалося від сексу від кольпіту і ерозії і потім почалися болі. інфекцій статевих не знаходять, бакпосів теж завжди чистий але один раз висіяли стрептокок агалактія. Просто зустріла двох дівчат у яких після видалення гланд потім пройшли запалення яйників. принаймні вони так мені говорять. Лор сказав що не стикався з випадками шо болить гінекологія від гланд. Ну і також в мене вже давненько поболюють суглоби колін. Одним словом, хочу почути Вашу думку про зв'язок цього хр тонзиліту і запалень в гінекології? Дякую
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-08-20 20:23
Доброго дня, Наталю. Наше з Вами листування все більше стає схоже на ведення історії хвороби, в той час як на даному порталі, в рамках безкоштовних консультацій, ми надаємо тільки довідкову інформацію у вигляді лаконічних відповідей на питання. Ви повинні розуміти, для того щоб повноцінно супроводжувати вирішення Вашої проблеми, необхідно постійно вникати і враховувати всі нюанси саме Вашого лікування та обстежень, що вимагає більше часу і сил.
Якщо Ви хочете поспілкуватися зі мною в онлайн режимі (скайп, пошта і т. д.), То звертайтеся в індивідуальному порядку з цього контакту - скайп - elena03. ua, пошта - info@molchanova. Pro. Сподіваюся на ваше розуміння.

З повагою, О. В. Молчанова