Миома, спкя, беременность

Спрашивает: Светлана
Пол: Женский
Возраст: 28 лет
Здравствуйте, менi 28 рокiв, на останньому прийомi у гiнеколога у мене виявили мioму, 2 узла, до того у мене ще i полiкiстоз, i лейкоплакiя вульви. По результатам УЗИ - тiло матки 56*45*61 мм, в обл. Дна интрамуральний узел 15*11 мм. Другий узел на узи не помiтили, але на прийомi врач нашупала 2 узла. Правий яэчник 57*27*29 мм, збiльшений V=23 см куб.,розташування типiчне. Лiвий-42*30*26, збiльшений V=17 см куб.,розташування у ребра матки. Ендометрiй-9 мм, однорiдний. Решта все по узи норма. Висновок Узи-мелкоузловая миома матки, СПКЯ, параовариальная киста слева. Що менi робити з мiомою, як лiкувати? Я планую ще одну вагiтнiсть, чи можна менi планувати вагiтнicть з мiомою, чи краще спочатку вилiкувати, щоб не було ускладнень? Взагалi стан мого здоров'я дозволяэ почекати з вагiтнiстю десь рiк, чи менi треба поспiшати з вагiтнiстю? Першi роди були 2,5 роки тому шляхом кесарева, сiдничне положення плоду, вже можна планувати другi, чи мало ще часу пройшло?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 23 августа 2016 года

9 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-23 09:55
Доброго дня. Ніяк не лікувати. Планувати. Постаратися це зробити швидше
Платная консультация
Светлана 2016-08-23 20:08
Дякую за швидку відповіль. А взагалі міому реально вилікувати без операції? Вона швидко росте? Кажуть що якщо є міома, то можливий викидиш, переривання вагітності і т. п. ускладнення. Я знаходжусь у групі ризику, чи поки що ні? Як швидко потрібно планувати, через рік буде пізно?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-08-24 08:46
Така міома не загрозлива, не хвилюйтеся.
Платная консультация
Светлана 2016-09-02 03:16
Дякую! Стан мого здоров'я дозволяе вiдкласти вагiтнiсть десь на рiк, чи через рiк я буду вже у групi ризику i в мене будуть проблеми з вагiтнiстю та винашуванням?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-09-02 13:34
Я би радила дообстежитися в плані полікістозу. І все ж таки планувати ближчим часом
Платная консультация
Светлана 2016-09-02 15:45
Дякую Вам! Як обстежитись, що менi пройти чи здать? Це може негативно якось позначитись на вагiтностi?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-09-02 16:13
Мова йде за аналізи на гормони - на 3-5 день циклу - ФСГ, ЛГ, ТТГ, пролактин, тестостерон, на 21-22 день - прогестерон, естрадіол
Платная консультация
Светлана 2016-09-02 23:14
Дякую. Ще уточню, а цi аналiзи потрiбно здать до вагiтностi? Чи можна здать пiсля того як народжу, i в разi необхiдностi вже потiм пролiкуватися? Чи вони дуже важливi, i без них я незможу нормально виносити дитину?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-09-05 16:00
Справа в тому, що якщо є полікістоз, то може бути проблема з настанням вагітності і виношуванням