Засоби контрацепції

Спрашивает: Оксана
Пол: Женский
Возраст: 22 года
Здравствуйте, Скажіть будласка після прийому постинору на 11 день почались кровянисті і мажучі виділення які тривали 3 дні. то після цих виділень потрібно чекати місячних чи ці виділення можна рахувати як місячні?
Категория: Гинеколог
Добавлен: 6 декабря 2016 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-12-06 16:42
Ці виділення можна вважати кровотечею після прийому Постінору. Краще дочекатися наступної менструації
Платная консультация
Оксана 2016-12-06 16:51
Дякую) А на скільки часу вони можуть затриматись в мене вже більше місяця затримка і ідуть сильні прозорі виділення. Це не страшно? Можна їх дочекатись чи вже слід звернутись до лікаря? І шераз дякую наперід)
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-12-06 16:52
Можна зробити УЗД для розуміння ситуації