Корекція МЦ

Спрашивает: Таня
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Доброго дня. Олена Вікторівна, я так розумію, що у зв'язку із особливостями роботи порталу Ви не відразу бачите нові питання. Особливо ті, що поставлені у формі коментарів під головним запитанням.
Тому копіюю текст свого питання ще раз. Посилання на нашу переписку: /news/korrektsiya_menstrualnogo_tsikla/2014-5-27-23229

Доволі таки випадково я знайшла цей сайт, потім Вас, але в результаті, мені, мабуть, пощастило ще й тому, що Ви зі Львова. Адже інколи є проблеми, що по Інтернету не вирішуються:)
Дякую, тепер буду знати де Вас шукати:)

Мабуть, доведеться дійсно перевірити печінку на УЗД. Зараз ніби не турбує. Ви пишете про Артишок, в мене є ціла упаковка Карсилу, але в інструкції до нього зазначається про естрогенподібний ефект діючої речовини силімарину, тому його слід обережно вживати людям із гормональними порушеннями. Якщо ми про це вже почали говорити, хотілось би почути Вашу думку з цього приводу.

Ви пишете про Джес або Мідіану. 1. Як довго необхідно буде приймати препарат, щоб був ефект? Просто заради контрацепції я би його не вживала (бо й так статевим життям не живу), а от хіба з метою корекції циклу. 2. В інструкції до ОК Джес зазначається, що його слід починати вживати із першого дня менструації. А якщо у мене затримка велика і я не знаю, коли буде той перший день. Як починати прийом у такому випадку? 3. Чи не повпливає негативно прийом ОК на фіброаденому молочної залози?
Буду вдячна за відповіді:)
Категория: Гинеколог
Добавлен: 29 мая 2014 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-05-29 19:49
Доброго дня! Так, є така особливість порталу, вибачте-не від мене залежить. А за посиланням чомусь я Ваше запитання не знайшла. Почнемо з печінки. Зробіть УЗД, особливо треба перевірити жовчевий міхур. А вже потім можна буде обговорювати терапію. Тепер щодо інших запитань.1. Мінімум-3 місяці, краще-6.2. Потрібно дочекатися першого дня циклу, інакше можна спровокувати ще більший гормональний дисбаланс.3. За умов правильного прийому на ріст він не впливає. Але попередньо можете ще порадитися з мамологом
Платная консультация
Таня 2014-05-30 13:55
Доброго дня. Олена Вікторівна, перепрошую, що постійно турбую Вас своїми питаннями, але мені потрібна консультація. Я вже писала, що на фоні затримки у мене майже цілий місяць була незначна мазня. Але от тепер (буквально вчора) виділення трохи посилились, колір такий як завжди при місячних буває, але об'єм значно менший. Взагалі схоже на початок місячних, але я точно не знаю чи це вони. Що робити у такому випадку? Можна починати прийом ОК Джес?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-05-30 18:22
Думаю, що це таки місячні. Можете почати прийом Джес