Збій, і відпочинок з тампонами (

Спрашивает: Илона
Пол: Женский
Возраст: 23 года
Здравствуйте, мене хвилює таке питання, в мене затримка вже 4 дні, але всі 4 дні живіт ниє а навіть вилілень на місячні немає (сьогодні мав бути останній) ми з чоловіком завтра їдемо на море і я дуже стішилась що критичні мене в дорозі не застануть. Так от я не знаю з чим може бути зв'язаний цей збій бо до того пішли вчасно. Спимо захищенно.

І самі розумієте який відпочинок може бути з критичними. Прокладка на пляжі незручно а от тампонами я ще не користувалась ніразу, і дуже боюсь підкажіть як правильно обрати їх, які можливо порадите, та як правильно ставити (бо багато хто каже що дискомфортно з ними, і там болить) і витягувати бо в інтернеті хто як пояснює. і скільки годин можна його тримати і чи можна з ним купатись і не боятись що щось може піти не так.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 4 августа 2018 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2018-08-04 12:16
Доброго дня. Ілоно, якщо у Вас немає досвіду з тампонами - не ризикуйте. Змінювати його потрібно зразу після купання. Регулярно. Як їх вводити - є інформація в мережі. У наші завданні на даному сайті не входить читання таких лекцій.
По затримці - треба зробити УЗД. Прояснить причину