Сильний нежить в грудної дитинки

Спрашивает: Андрій
Пол: Мужской
Возраст: 30 лет
Здравствуйте, синочкові 12 днів від народження, після виписки в носику прослуховувались клацання, а зараз сильний насморк, але дитинка при цьому добре їсть і спить, температури немає, але дуже храпить в носику, користуємось грушею не допомагає, також фізрощином і називіном усе по рекомендаціям, але результату немає.
Категория: Педиатр
Добавлен: 12 апреля 2015 года

5 ответов

Доброго дня, Андрію!

Ви все робите правильно, але у новонародженої дитинки вузькі носові ходи і тому нежить може бути довго.
В кімнаті повинне бути вологе повітря, щоб слизова оболонка не пересихала. Також можна зволожувати її грудним молоком з фізіологічним розчином навпіл.
Якщо слизу в носі немає, важке дихання може бути через набряк слизової оболонки. В цьому випадку вживають краплі Віброцил, але з обережностю по 1 кр. 2 рази в день і кілька днів.

Міцного вам здоров'я!

Платная консультация
Андрій 2015-04-12 13:52
Щиро Вам вдячний! А ще не знаю чим краще почистити носик- спринцівкою чи спеціальною трубочкою з насадками бо коротенька не ефективна? А ще цікавить пристосування Фізрощину, а точніше кількість промивочок в день?
Андрію, краще діяти спеціальною трубочкою та промивати не частіше 3-4 разів на день.
Добре, що дитинка достатньо їсть та спить:)

Бувайте здорові!
Платная консультация
Андрій 2015-04-16 06:44
Доброго дня, Марина Савельєвна! Сьогодні викликали чергову лікарку, вона нас послухала, хрипів немає, температури немає, трошки грудки збільшені, прописала нам: аспіратор назальний від "Отривін", камфорну олію мастити грудки і каплі-спрей "Ізофра".
Аспіратором ми дуже задоволені, витягнуло усі сопельки і зразу покращився сон і не має дратівливості, а от спрей-"Ізофра"? Хотілось би почути Вашу думку.
А ще мене дуже інтерисує чи могли лікарі в пологовому будинку, погано витягнути слизь, можливо це і є причиною нашої недуги?
НАПЕРЕД ВАМ ЩИРО ВДЯЧНИЙ!
Доброго вечора, Андрію!

Спрей Ізофра вживають у дітей після 1 року.
Не думаю, що причина вашоі нежиті в цьому.

Грудки треба мастити обережно, сильно не давити.

На все добре!