Соплі у новонародженого

Спрашивает: Андрій
Пол: Мужской
Возраст: 30 лет
Здравствуйте, нашому хлопчику 15 днів від народження, вже 5 днів мучить нас сопли в носі, виділяються Дуже багато, виділяються був черговий лікар, приписав нам: аспіратор назальный від "Отривін", камфорну олію, та капля спрей-"Ізофра". Аспіратором ми дуже задоволені, а от спрей "Ізофра"-хотілось би почути думку спеціалістів? А ще інтересує, як часто можна використовувати аспіратор, і чи потрібно капати в носик Натрію Хлорид для промивки і скільки? А також інтерисує чи могли лікарі в пологовому будинку, погано очистили слизь, можливо наша проблема в цьому?
Категория: Терапевт
Добавлен: 16 апреля 2015 года

1 ответ

Соболев Александр Борисович
терапевт 2015-04-16 14:08
Здравствуйте.
Обращайтесь, пожалуйста, к педиатру. Ведь они занимаются здоровьем детей.
Удачи.