Cлизь із пісі

Спрашивает: Кристина
Пол: Женский
Возраст: 3 года
Доброго вечора) Сьогодні побачила в дочки 3 рочки на пісі слизь, подивилася на трусики там пятна жовтого кольору, губки теж трошка червоні) до дитячого гінеколога в пятнию підем) Що можна зробити зара в домашніх умовах, і що це може бути) минулого року літом ми ходили до гінеколога були дуже червоні губки мазали єтоній мазь) і зара літо і знов якісь проблеми) трусики стіраю господарським милом, підмиваю кожен день) дякую
Категория: Гинеколог
Добавлен: 23 июля 2014 года

4 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-07-23 23:43
Добрий вечір! Це прояви інфекції. Вам необхідно зробити посів виділень. А поки можете підмивати доньку відваром ромашки та змазувати маззю Бепантен-все решта може змазати картину аналізів
Платная консультация
Кристина 2014-07-23 23:51
Дуже дякую) Від чого ця інфекція може бути?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-07-23 23:54
Причин може бути багато-порушення гігієни, неправильне підмивання, алергія, переохолодження, вживання антибіотиків, перенесена хвороба, багато солодкого в раціоні, інфекція в сечі
Платная консультация
Кристина 2014-07-23 23:57
Зрозуміла, дуже-дуже дякую)