Сопел в новонародженого

Спрашивает: андрій
Пол: Мужской
Возраст: 30 лет
Здравствуйте, нашому хлопчику 15 днів від народження, вже 5 днів мучить нас сопли в носі, виділяються Дуже багато, виділяються був черговий лікар, приписав нам: аспіратор назальный від "Отривін", камфорну олію, та капля спрей-"Ізофра". Аспіратором ми дуже задоволені, а от спрей "Ізофра"-хотілось би почути думку спеціалістів?
А ще інтересує, як часто можна використовувати аспіратор, і чи потрібно капати в носик Натрію Хлорид для промивки і скільки?
А також інтерисує чи могли лікарі в пологовому будинку, погано очистили слизь, можливо наша проблема в цьому?
Категория: Лор
Добавлен: 16 апреля 2015 года

3 ответа

Андрій 2015-04-20 10:02
Хіба лор не може надати нам консультацію? Чи тут просто немає лора?
Андрій 2015-04-20 10:05
Ей - вухо, горло, ніс, відізвись!
Здравствуйте! Чтобы санировать носик маленькому ребенку, необходимо для начала закапать Назол бэби, после чего серез минуту закапать по 2 капли Натрия Хлорида, затем отсосать аспиратором, следом закапать Мирамистин или Хлоргексидин 0,05% (предварительно развести водой 1: 1) 3 раза в день неделю.