Запаморочення

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. Які найчастіше признаки опухолі мозку у вашій практиці? Запаморочення при зміні положення і інколи пульсація у вусі може таке бути? Головних болей немає. У мене канцерофобія.
Категория: Онколог
Добавлен: 2 сентября 2018 года

10 ответов

Добрый день. Симптомы опухоли головного мозга зависят от участка в котором развивается опухоль. Могут быть очень разнообразными - головные боли, рвота, косоглазие, повышение температуры и т. д.
Ірина 2018-09-02 10:33
А можна зробити електоенцефалографію, наскільки вона інформативна? Почувваюся добре, лише запаморочення в деяких положеннях, особливо в положення лежачи, і коли встаю.
Ірина 2018-09-02 10:36
І якщо чесно це навіть незнаю як описати, голово не крутиться це секундне оніміння чи затьмарення.
Для исключения онкологии самым информативным методом является МРТ.
Ірина 2018-09-02 10:42
Та річ в тім що у нас немає мрт, а електроенцефалографію можна робити?
ви бачити смисл в тому щоб мрочно їхати на мрт?
Ірина 2018-09-02 10:44
Невролог ставить дистонію. при онкології запаморочення залежать від положення тіла чи трапляються в любий час?
При онкології симптоми індивідуальні в залежності від місця розташування пухлини. Електроенцефалографія не є методом дослідження для виявлення пухлини мозку.
Ірина 2018-09-02 21:57
А при такому симптомі як запаморочення Електроенцефалографія може дати якісь результати. Запаморочення може бути і по інших причинах?
Запаморочення може бути із-за порушення мозкового кровообігу. Можно зробити доплерографію судин головного мозку.
Ірина 2018-09-03 21:50
Зробила і доплеграфію і мрт. Дякую. ВСе добре там)