Опухоль или нет, часто болит голова

Спрашивает: Євгений
Пол: Мужской
Возраст: 15 лет
Здравствуйте, подозреваю у себя рак. Часто болит голова. Сейчас болел затылок сильно, поднялась температура до 37.0. Часто путается язык. Плохо себя чувствую, вчера был в больнице, было подозрение на гайморит, диагноз подтвердился. Когда пришел з больницы лег спать. После сна на меня как будто волна накатилась. Очень плохо было, не мог даже пропылесосить от слабости. Голова и сейчас болит, болит сильно но периодически, скорее чувство сильного покалывания. К онкологу собираюсь пойти на следующей неделе, стоит ли с этим откладывать? Может это рак?
Категория: Онколог
Добавлен: 13 июня 2017 года

4 ответа

Ли Алексей Александрович
онколог 2017-06-14 13:03
Доброго дня! Євгений, я не думаю, що у вас є рак, тим більше в вашому віці. Головні болі можуть бути пов'язані з гайморитом. Лікар повинен був призначити вам антибіотик і спринцювань носових пазух. Температура так само може бути, як наслідок гаймориту. Скажіть, у вас болить шия?
Платная консультация
Євгений 2017-06-14 15:44
Ні, шия не болить, але маю остеохондроз шиї. Також маю внутречереповое давление, не знаю як українською. Але чому тоді у мене плутається язик, і ноги іноді як не свої? Це не з'язано з порушенням роботи мозку?
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-06-15 03:25
Шийний хондроз може давати головні болі, особливо в області потилиці і тім'яної області (верхівка голови), а так само запаморочення, чому ноги можуть бути як ватяні. Ви можете пройти МРТ голови, якщо підозрюєте у себе рак головного мозку, але перш ніж зробити це проконсультуйтеся з лікарем-неврологом або нейрохірургом, вони детально вам розкажуть про вашу проблему при шийному хондрозе.
Платная консультация
Євгеній 2017-06-15 03:30
Гарно дякую!