Ком в горлі

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Доброго дня. Вже десь тиждень відчуваю ком в горлі. Зранку встаю ніби все нормально, потім починаю відчувати. Один день більше, другий день не відчуваю майже. Щитовидка нормальна, в лора була є пробки в мигдалинах, але він каже причина не вних. Останні 3 місяці постійні нерви і стрес через перфорацію в носі. Що може бути причиною, знову ж таки дуже переживаю? Їжу і пиття нормально мені вживати, а от слину то таке відчуття що щось мішає?
Категория: Онколог
Добавлен: 10 июля 2017 года

38 ответов

Ірина 2017-07-10 13:33
І ще одне питання, в мене постійно щось турбує, то родимка пече, то одне прйшло я щось друге знаходжу, то відрижка була, тепер зациклилася на коме в горлі. Переживаю ужасно. Горло не болить, лімфовузли не збільшені.
Ірина 2017-07-11 11:36
Ще мене хребет болить в грудному відділі і в поясничому. Вже більше двох років. Інколи забуваю на деякий час, потім біль вертається. Як мажу мазями протизапальними, то значно легше, перестаю то дальше болить. Ц може бути щось серйозне? Почалося після родів.
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-12 07:24
Доброго дня! У вас після пологів розвинулася канцерофобия. Це типове явище для всіх породіль. Ви повинні пнімать, що нічого серйозного у вас немає і всі ваші симптоми до останнього жоден з них не схожий на те, що у вас може бути онкологія. Почну по порядку. Болі в спині у вас через остеохондрозу, тому настійно рекомендую пройти МРТ шийного, грудного і поперекового відділів хребта, після чого проконсультуватися з лікарем-неврологом або ортопедом очно, щоб призначив лікування у вигляді м'язовихрелаксантів і протизапальних (НПЗП) препаратів (проколоти курс уколами). Ком в горлі у вас через хронічного тонзиліту (пробки в горлі) і щоб вам там ЛОР-лікар не говорив, у вас так буде постійно, періодично проходячи на тлі прийому антибіотиків. Так само можливо, якщо у вас є першіння або печіння в горлі, відрижка кислотою після їжі, то швидше за все це може бути гастроезофагеальна рефлюксна хвороба. Варто проконсультуватися з лікарем-гастроентерологом і пройти ФГДС + ларингоскопію у ЛОР-лікаря. Повірте, якби у вас була онкологія, то за той час, що у вас є симптоми, без лікування ви б вже загинули, отже, ні про яку онкології не може бути й мови.
Платная консультация
Ірина 2017-07-12 09:19
Доброго дня. Мрт робила рік тому, все добре, але чомусь лікар сказав тільки зробити мрт поперекового відділу. ФГДС теж робила рік тому, сказали гастрит. Ком зараз не турбує вже) Дякую Вам трохи заспокоїли. А рентген хребта або УЗД не достатньо? На Мрт потрібно їхати в область, зараз немає можливості, бо на море збираємся.
Ірина 2017-07-12 12:08
Була у ревматолога. Сказала остеохондроз, і назначила 10 днів якісь масажі електро. Це не зашкодить?
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-12 12:10
А рентген хребта або УЗД не достатньо? - рентген буде непереливки стан суглобового апарату, тільки кістки. Але хоча б його, щоб переконатися, в якому відділі хребта у вас проблеми і показати знімки лікаря-ортопеда.
Я радий, чтоваше горло пройшло. Можете спокійно їхати на море.
Платная консультация
Ірина 2017-07-12 12:46
А ДДТ на грудний відділ, це якась фізіопроцедура, вона не зашкодить?
Ірина 2017-07-12 12:53
Маю на увазі якщо толком незнати що є причиною болі Диадинамотерапия (ДДТ) не нашкодитть?
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-12 14:00
Ні, не повідомляючи проблеми не варто самостійно займатися самолікуванням. Довірте цю справу професіоналу.
Платная консультация
Ірина 2017-07-12 14:33
Річ в тім що це ревматолог мене направила на цю процедуру.
Ірина 2017-07-12 14:54
Я маю увазі чи є якісь протипоказання до такої процедури?
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-12 16:14
Протипоказань немає, якщо тільки лікар в действіетльно впевнений в якій області хребта у вас є проблема, в іншому випадку процедура буде безглуздою.
Платная консультация
Ірина 2017-07-12 16:35
Дякую Вам за таку швидку відповідь.
Ірина 2017-07-14 14:19
Доброго ня. Гляньте ще на мій аналіз крові, поможіть розшифрувати.
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-14 16:34
Доброго дня! Відмінний аналіз крові. Все в межах норми.
Платная консультация
Ірина 2017-07-14 18:06
Дякую) А гемоглобін 155 це не дуже високо? І лімфоцити низькі?
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-15 10:11
Ні, гемоглобін у вас в нормі. Лімфоцити по нижній гроніце норми. Можете перездати ОАК через 2 тижні і все буде в нормі.
Платная консультация
Ірина 2017-07-15 11:19
Так і зроблю, дякую.
Ірина 2017-07-27 13:27
Доброго дня. На родимці на лиці вискочив маленький прищик.,болить. Що робити?
Ірина 2017-07-27 13:37
Доброго дня. На родимці на лиці вискочив маленький прищик.,болить. Що робити? На скільки це небезпечно? Родимка сама маленька і прищик на ній маленький.
Ірина 2017-07-27 15:56
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-27 16:37
Доброго дня! Ви впевнені, що прищик з'явився саме на родимці? На фото про це суди важко. Проте, якщо він і справді на родимці, то краще здатися дерматолога, нехай подивиться в дерматоскоп. Якщо пошкодження не серйозні, то нехай видалить і справа з кінцем. Якщо пошкодження серйозні, то нехай назве мазь з антибіотиком, після чого контроль і видалення.
Платная консультация
Ірина 2017-07-27 16:46
Дерматоскопа у нас в місті немає. Так по фото погано видно. Прищ можна сказати біля самої родимки. Легенько болить коли доторкаюся. Удаляти не хочу так як вона у мене з дитинства і не росте. Прищик теж маленький. Сама не розберу чи він на ній, чи впритул неї. А що можна зараз робити, можливо само пройде?
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-27 16:52
А що можна зараз робити, можливо само пройде? - може і пройде сам, але краще про всяк випадок очно показати дерматолога хоча б. Можете купити в аптеці "Діамантову зелень" і помазати 2-3 рази на добу, щоб підсох і корочка зійшла.
Платная консультация
Ірина 2017-07-27 16:54
А в інтернеті пише що прищ це перший симптом меланоми це правда?
і чи можна йодом помазати, щоб не менш замітно було?
Ірина 2017-07-27 17:01
Зробила трошки кращі фото. Як добре придивитися і відтягнути шкіру, видно що прищ не на самій родимці, але трішки захоплює її.
Ірина 2017-07-27 17:02
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-27 17:18
А в інтернеті пише що прищ це перший симптом меланоми це правда? - це міф, не потрібно читати дурну жовту пресу.
і чи можна йодом помазати, щоб не менш замітно було? - можна йодом.
Да, тепер видно, він по зовнішньому периметру родимки. Можете почати обробляти йодом або зеленкою, без різниці, підсушіть його. Якщо через пару днів утворюється кірочка, то просто видаліть її легко і живіть спокійно.
Платная консультация
Ірина 2017-07-27 17:33
Дякую!
Ірина 2017-07-29 09:42
Доброго дня, Мій прищик на родимці підсушився, але ще як легенько його зачіпаю болить. Ще здиратися не думає. Незнаю чи дальше мазати йодом? Йод не спалить мені родимку? Я ніби обережно, стараюся тільки прищик мазати, але всеодно зачіпаю і родимку.
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-30 09:35
Доброго дня!
Незнаю чи дальше мазати йодом? - можете мазати йодом або зеленкою, різниці немає.
Йод не спалить мені родимку? - немає, нічого страшного не буде.
Платная консультация
Ірина 2017-07-30 10:23
Прищ вже вийшов. Дякую. Вже не болить. Трохи знак червоний лишився, і на цьому фоні виглядає ніби то родимка змінилася. Це нормально? Почервоніння пройде?
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-07-30 10:52
Це нормально? Почервоніння пройде? - злегка збуджена, але нічого страшного не бачу. Через пару днів поки будете мазати йодом або зеленкою все пройде.
Платная консультация
Ірина 2017-07-30 11:08
Щиро Вам дякую.
Ірина 2017-09-04 14:19
Доброго дня. У чоловіка на руці (нище ліктя) гулька, мякої консистенції. Точно непамятаю коли зявилася, напевно вже десь 2 роки. Не турбує, але замітна. Що це може бути? Чи потрібно удаляти?
Ірина 2017-09-04 19:58
І зразу ще одне питання. В синочка 2,5р на хрящику вуха маленька гуляка, як шарік. Зовні шкіра незмінена. Замітила приблизно 1р назад.
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-09-05 05:30
Доброго дня!
Що це може бути? - хай сходить на УЗД, можливо, це кіста, ліпома або фіброма. УЗД покаже. Якщо що, то потім можна буде видалити. Страшного в цьому нічого немає.
Чи потрібно удаляти? - да, можливо, доведеться видалити під місцевим знеболенням.
У сина це може бути схоже освіту, що і чоловіки, а може і атерома. Зводить його до дитячого хірурга, нехай подивиться.
Платная консультация
Ірина 2017-09-05 10:23
Дякую за відповідь.