Пляма на ареолі

Спрашивает: Marija
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Доброго дня. Сьогодні замітила пляму на ареолі. При світлі її не видно. В зеркалі замітила. Так все нормально, виділеннь явних немає, ущільнень теж, нічого не болить. Незнаю чи вона була раніше. То ніби і не пляма, просто в одному місці світліший ареол ніж в іншому. Що це може бути?
Категория: Маммолог
Добавлен: 28 октября 2017 года

1 ответ

Ли Алексей Александрович
маммолог 2017-10-29 08:44
Здравствуйте!
Що це може бути? - в даній області може бути доброякісна пухлина (кіста або фіброаденома). Страшного нічого немає, але вам потрібно сходити на УЗД молочних залоз на 8-10 день циклу, щоб в цьому переконатися. Якщо нічого не покаже і все буде добре, то потрібно буде сходити до лікаря-дерматолога, тому що, можливо, що це у вас яке-небудь алергічне прояв.