Травмувала папілому

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Доброго дня. Мені здається що я збрила папілому. Точно невпевнена, було дві, появилися під час вагітності. . Недавно замітила що залишилася одна, і біля неї ніби прищик. Не болить. Переживаю якщо це я її збрила? Чи це небезпечно. Дякую, чекаю на відповідь.
Категория: Онколог
Добавлен: 30 мая 2017 года

6 ответов

Ли Алексей Александрович
онколог 2017-05-31 05:18
Доброго дня! Ні, нічого страшного не буде, але якщо залишився шматочок, то краще показати лікаря дерматолога, щоб він його видалив до кінця і оглянути все тіло на наявність таких же образваній. Якщо немає, то все в порядку. Нічого страшного тут немає.
Платная консультация
Ірина 2017-05-31 09:38
Дякую за відповідь. Ні залишилося рівне місце, трішки іншого відтінку, і якщо придивитися то шкірочка трішки якби злізла або нова наростає. І я просто невпевнена що там було бо крові і болю не відчула, я точно навіть незнаю коли травмувала. А взагалі для майбутнього якщо травмувати (при голінні) родимку чи папілому це небезпечно?
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-05-31 15:45
Ні, це не небезпечно, але приносить великий діскоморт і може бути невелика кровотеча з занесенням інфекції в рану. Так як це закрита область. Нічого страшного не буде.
Платная консультация
Ірина 2017-06-02 20:46
Дякую Вам. А ще одне питання в мами є чимало папілом. Минулого року одна запалилася, мама мазала йодом і чистотілом, вона відсохла і пропала. Тепер знову інша запалилася, також вже підсохла. Що в таких випадках можна і треба робити?
Вона вирішила попити препарат Папілан це фото препарат Зеленої Планети Зубицької. Що ви на це скажете?
Ли Алексей Александрович
онколог 2017-06-04 15:25
Скажу, що це нічого не допоможе. Вона може припікати їх "Чистотілом", але проблема в тому, чим більше вона їх припікає, тим більше їх з'являється. Нехай сходить до гінеколога і перевіриться на ВПЛ. Лікар призначив лікування імуномодуляторами. Краще папіломи видаляти у лікаря.
Платная консультация
Ірина 2017-06-04 15:49
Дякую за пораду!