Проблема в кишечнику?

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Доброго дня. Майже щомісячно в один і той же день є біль справа внизу живота. Ппипускаю овуляція. Болить день і проходить. А от цього місяця болить вже 3 день. Болить при ходьбі і русі. Якщо просто лежати то не чути болю. Боюся щоб не була патологія кишечника. Які симптоми пухлин в кишечнику? В неті не хочу вичитувати, хочу почути професійну думку лікаря. Дякую.
Категория: Онколог
Добавлен: 13 октября 2018 года

6 ответов

Доброго дня. Не треба шукати якісь симптоми. Зробіть УЗД органів черевної порожнини і малої миски. Буду чекати на результати.
Ірина 2018-10-13 20:16
По гінекології узд робила позаминулого циклу коли боліло, то була фолікулярна киста, минулого циклу робила це 3 тижні тому то було все добре. Якщо до понеділка не пройде то так піду щераз зроблю. Дякую.
Малоймовірно, що якщо 3 тижні назад на УЗД не було виявлено якоїсь злоякісної патології, то вона утворилась. На мій погляд, хвилюватись на рахунок онкологіїї Вам не вартує.
Ірина 2018-10-13 20:56
Та річ в тім що я хвилююся не по гінекології, а думаю чи це не кішечник болить?
УЗД все рівно покаже якщо є якась патологія. Якщо на УЗД все чисто - болі можуть бути функціонального характеру.
Ірина 2018-10-13 22:30
Дякую. Болі вже проходять. і виділення є як при овуляції. значить це все таки овуляторні болі. дякую що відгукнулися.