Болі в хребті

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Доброго дня. Допоможіть розшифрувати! Це я робила 1,6 року тому. Болі є вже 2 роки. Почалися після родів. Перше турбував поперек, зараз болить десь посередині, незнаю чи це грудний відділ чи початок попереку. Протягом двох років то стихав біль, то появлявся. 2 тижні тому пила мелбек 10 днів і мазала Фанинганом, в цей час болі не було, перестала, знову болить. Ревматолог направила на ДДТ (Діадинамотерапія) . Покищо 3 дні відходила, пологшення ще немає.
Категория: Невропатолог
Добавлен: 16 июля 2017 года

8 ответов

Ірина 2017-07-19 09:29
Доброго дня. Зробила мрт грудного відділу. Фото прикріпляю.
Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2017-07-19 11:48
Здравствуйте. На исследованиях есть изменения, но дополнительно нужно проводить мрт поясничного отдела, больше болевой компонент даёт поясничный отдел. Продолжайте принимать назначенные процедуры. Дополнительно можете применить траумель по 1 таблетке под язык за 30 минут до еды 3 раза в день, курс 1 месяц.
Ірина 2017-07-19 19:08
Дякую. Мрт пояснтчого відділу робила рік тому. Там все добре. Біль тільки відчуваю у грудному. А протрузія це щось страшне?
Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2017-07-20 08:54
Здравствуйте. Протрузии это осложнения остеохондроза и если не заниматься спиной они могут переходить в грыжи. Вам нужна постоянно гимнастика для позвоночника.
Ірина 2017-07-20 12:41
Скажіть, як візуально визначити де починається поперековий відділ?
Ірина 2017-07-20 13:09
Болить мене посередині хребта, там де бюстгалтер зашпиляється. Це грудний відділ чи поперековий?
Кривушко Александр Анатольевич
невропатолог 2017-07-20 19:28
Здравствуйте. Это грудной отдел позвоночника. Начните принимать траумель и болевой компонент должен уменьшиться.
Ірина 2017-07-20 23:23
Щиро дякую.