Болі в хребті

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 29 лет
Доброго дня. 2 роки періодично болить хребет. Зараз болить грудний відділ.10 днів мазала Фанинганом і пила Мелбек, через 4 дня знову заболів. Вчора помазала, то сьогодні не болить. Аналізи ревмапроби в нормі. Загальний анаіз теж в нормі. Ревматолог направила на ДДТ грудного відділу. Ставить дагноз остеохондроз. Чи не зашкодить ця процедура? І чи ставлять такий діагноз без рентгенів і т. д?
Добавлен: 12 июля 2017 года

4 ответа

Ірина 2017-07-15 09:58
І чи можна робити рентген втретє за місяць? І як саме робити, в якиї проекціях?
Ірина 2017-07-19 09:30
Доброго дня. Зробила мрт грудного відділу. Фото прикріпляю.
Шепета Олег Игоревич
ортопед-травматолог 2017-07-20 19:38
Ситуація потребує клінічного огляду, зміни на МРТ не критичні
Ірина 2017-07-20 23:24
Дякую.