Проблеми по жіночому чи нерви?

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Доброго дня. Вже днів 3-4 відчуваю якесь легеньке поколювання, ниття, дискомфорт то внизу живота справа, то зліва, то в сідницях то в нозі, тодесь ззаду де нирка. Не сильно можна увагу не звертати, але не в моєму характері) В грудні робила узд по жіночому все було добре, також робила узд грудей поставили кисту 0,4 мм але в січні на іншому узд кисту не підтвердили. Вчора пішли місячні, ідуть завжди в срок без перебоїв. Є причини переживати? Іти знову на узд грудей і тазу? НА очному прийомі теж була у грудні все було ок.
Категория: Гинеколог
Добавлен: 3 мая 2019 года

8 ответов

Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2019-05-03 14:39
Добрый день.
Ничего страшного я не вижу.
Вероятнее всего это был ПМС перешедший в месячные.
Платная консультация
Ірина 2019-05-03 14:50
Дякую за швидку відповідь. Але якщо симптоми не пройдуть в який день циклу зробити повторне узд грудей і органів малого тазу? Зараз 2 день циклу.
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2019-05-03 14:54
Сразу после окончания месячных.
Платная консультация
Ірина 2019-05-03 14:57
А якщо на 5,6,7 день ще є мазання в ці дні можна піти? Чи чекати коли повністю закінчуться?
Ірина 2019-05-07 14:16
Зробила узд грудей. Там все добре, є невеличка протокова киста 3,1 мм. Кажуть нічого страшного, лікувати не потрібно.
По узд органів порожнини тазу то теж в загальному все добре, тільки сказали що за швидка овуляція.6 день циклу а вже фолікул великий і ендометрій вже трьохшаровий. Про що це може говорити?
Ірина 2019-05-07 14:31
Ендометрій 5 мм
Нелин Алексей Сергеевич
гинеколог 2019-05-12 13:05
Это ни о чем плохом не говорит.
Просто в этом цикле у вас может быть ранняя овуляция.