Проблема інтимному місці

Спрашивает: Марія
Пол: Женский
Возраст: 31 год
Доброго дня. Вчора під час підмивання замітила гульку близько статевої губи. Майже не болить шкіра ззовні не змінилася. Що це може бути раніше не було? Чекаю на відповідь, дуже переживаю. Це щось серйозне? Навіть незнаю до якого лі4каря звернутися.
Категория: Дерматолог
Добавлен: 1 июня 2019 года

10 ответов

Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2019-06-01 16:38
Добрий день, Марія!

Може бути кілька варіантів - бартолініт, фурункул, сальна кіста.

Відвідайте спочатку гінеколога.
Марія 2019-06-01 18:31
А це все що в написала само проходить? Чи щось прикладати?
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2019-06-02 00:09
До кожного - різний підхід в лікуванні.

Можете поспостерігати, якщо за 2-3 дні краще не буде, звернутися до лікаря.
Ірина 2019-06-04 13:52
Доброго дня. Прикладала левомеколь. Гулька вже не болить і ніби чуть зменшилася. Чекати ще чи іти до лікаря?
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2019-06-05 01:24
Можете продовжити левомеколь -  2-3 рази на добу.

Не давіть. !!!

Орієнтуйтеся на динаміку!
Ірина 2019-06-12 23:23
Доброго вечора. Не проходить це ущільнення. Ніби не збільшується. Шкіра над ним має синюшний відтінок, кяби вена пробиває. Ходила до гінеколога, не бартолініт. Прописали троксевазин, мазала днів не проходить. Гінеколог говорив похоже на фурункул або розширена судина. Що дальше робити? Потрібно показатися хіругу чи дерматологу?
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2019-06-13 01:34
Відвідайте хірурга.

Може бути - сальна кіста (епідермальна).

Ірина 2019-06-13 14:09
Була у лікаря. Сказав інфільтрат(скоріш через гоління). Виписав антибіотик і змащувати бетадином, щоб не перейшло в абсцес. Є шанс що воно само пройде?
Бакалец Алина Викторовна
дерматолог 2019-06-23 00:39
Так!

Пробуйте!
Ірина 2019-06-23 10:21
Дякую, пройшло.