Біль в грудній клітці чи спині

Спрашивает: Marija Sarakhma
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Доброго дня. Пару днів назад боліло в правій частині грудної клітки. Більше боліло якби в лопатці. Боліло при глибокому вдиху чи покашлювані, іноді під час якогось руху. Що це може бути? В мене є протрузії в грудному відділі. Зараз вже иайже не чую. Коли вирівнюю спину чи в положенні лежачи зовсім не болить. Може це бути повязано з ленегями, рентген робила 4 міс тому?
Категория: Пульмонолог
Добавлен: 12 июня 2018 года

2 ответа

Ивахненко Евгений Федорович
пульмонолог 2018-06-12 09:47
Добрый день, Мария!
Сами легкие не болят - нет болевой чувствительности. Может быть плеврит или, более вероятно, проблемы с позвоночником. Если не сработает 8 часовой сон, умеренное растяжение позвоночника на фоне питья 1. Литров воды типа лужанская или поляна квасова 2-3 дня и немесулид 0.1 1-2 раза в день может понадобиться помощь невролога.
Ірина 2018-06-12 09:53
Дякую за таку швидку відповідь. Так проблеми з хребтом є. Протрузії.