Болить шлунок що це може бути

Спрашивает: Володимир
Пол: Мужской
Возраст: 32 роки
Хронические заболевания: Гастріт
Здравствуйте, Добрий вечір мене турбує ниюча біль у ямці і деколи підтошнює підкажіть щось і маю поліпи жовча 2 роки тому ковтав шланг і був гастрит приписали мукоген і маалокс на десять днів а тепер далі почалася біль незавжди але частенько як можете то підкажіть
Категория: Гастроэнтеролог
Добавлен: 16 февраля 2018 года

1 ответ

Ивасенко Татьяна Сергеевна
гастроэнтеролог 2018-09-24 23:20
Здравствуйте. Соблюдайте диету 5 по Певзнеру, см в интернете, фосфалюгель можно принимать по требованию, не каждый день. Пришлите описание полипов на УЗИ для более точных рекомендаций