Пляма на шийці матки

Спрашивает: Гість
Пол: Женский
Возраст: 20 лет
Доброго вечора! В мене було запалення, і була виявлена пляма на шийці матки. Запалення пройшло, але останній раз гінеколог брала мазок без колькоскопії, і не відомо чи є пляма чи ні. Чи може пляма бути пов'язана із запаленням? Чи можуть бути якісь наслідки після біопсії? Дякую)
Теги: біла пляма на шийці матки
Категория: Гинеколог
Добавлен: 25 февраля 2016 года

6 ответов

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-26 20:46
Доброго вечора. Про яку пляму мова? Мены потрібен опис і більше інформації
Платная консультация
Гість 2016-02-26 20:59
Ацето-біла, йод негат. Пляма. Скажіть, будь ласка, чи може це бути пов'язане із запаленням? І чи варто робити біопсію (радіохвилі малі), які її наслідки?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-02-26 21:01
Це може бути дисплазія після запалення, на фоні вірусу папіломи. Так, варто зробити біопсію
Платная консультация
Гість 2016-03-13 16:50
Але я здавала аналізи на ВПЛ. Було виявлено тільки 51 і 66 тип у малій кількості.
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-03-13 20:28
Цього достатньо. Почитайте, вже багато писали на сайті про ВПЛ
Платная консультация
Гість 2016-03-14 20:57
Дякую!