Лактація

Спрашивает: Наталія
Пол: Женский
Возраст: 21 год
Доброго дня! Підкажіть будьласка я народжуваля 1.07.2013 дитині 9 місяців місячні ще не починались виділень ніяких не спостерігала в даний момент годую грудьми (день 4-5раз в ночі 3-4) а також догодовую дитину причина полягає в тому що з молочних залоз тобачила виділення молока та крові тільки з одної, та важкість в низу живота болить стпина так як на критичні дні. На початку місяця днів 5 були ниючі болі в низу живота та спині. Вчому може бути причина, чи можу я бути вагітна чи це на місячні так? Tест на вагітнісь другої полоски перші рази не було всі наступні не чітка
І ще може це важливо народжувала природнім шляхом мала 8 розривів і внутрішні і зовнішні і робили епізіотомію
відповіть дуже важлива

Категория: Гинеколог
Добавлен: 18 апреля 2014 года

1 ответ

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-04-18 21:22
Доброго дня! Можливо, травма. Все решта гарно описане у цій статті - http://www.milkyfairies.ru/blood.html Але радила б зробити УЗД молочних залоз. Вагітність теж можлива. Щоб остаточно зняти цей діагноз, необхідно здати кров на ХГЧ (гормон вагітності). Здоров"я Вам!