Сухість і почервоніння очей

Спрашивает: Мар'яна
Пол: Женский
Возраст: 30 лет
Хронические заболевания: відсутні
Доброго дня! Менше року назад з'явилася проблема сухості очей, переважно проявляє себе зранку і ввечері. До того скарг на сухість не було. З дитинства присутня проблема багаторазового наростання і видалення поліпів у гайморовій пазусі. Також в дитинстві довгий період турбували запальні утворення на очах, за побутовою назвою - ячмінь. З дитячого віку спостерігається легке почервоніння очей, особливо в холодну пору року. Тепер - сухість очей і навіть часткове лущення верхньої повіки в ділянці між віями. Біль очей чи інші прояви дискомфорту - відсутні. Зір - добрий. При огляді у терапевта лікар сказав, що це може бути ендокринологічна проблема. Робила УЗД щитоподібної залози (є утворення незначні, що можуть свідчити про вузловий зоб, але гормони всі в нормі, лікування не потребую).
Скажіть, будь ласка, на скільки серйозною може бути проблема? Чи все таки це сфера лікаря-окуліста? Що можна зробити в такому випадку? Дуже дякую!
Категория: Офтальмолог
Добавлен: 20 ноября 2015 года

1 ответ

Федящина Галина Александровна
офтальмолог 2020-04-21 11:57
Здравствуйте. Для ответа на вопрос необходимо приложить фото.