Чухається піхва (малі статтеві губи і клітер) при 31 неділлі вагітності

Спрашивает: anjelika775
Пол: Женский
Возраст: 18 лет
Добрий день! Я на 31 неділлі вагітності. Тиждень тому я відчула шо в мене почав боліти геморой. Я ставила свічки через два дні геморой не пройшов ну перестав боліти, все одно воно осталося напухше. Потім відчула що в мене чухається піхва. Малі статтеві губи. Замітила шо вони припухли і печуть трошки. Наче почалися виділятися білі виділення, ну трошки. Так шо це може бути і що робити щоб воно так не чухалося і не пекло?
Теги: чухається піхва що робити
Категория: Гинеколог
Добавлен: 13 декабря 2015 года

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2015-12-13 22:11
Доброго вечора! Для початку зробіть мазок на флору (аналіз виділень)
Платная консультация
Анна 2016-10-01 21:38
Доброго дня, в мене вже 3 дні чухається піхва клітер та статеві губи, в чому може бути причина?, я не вагітна
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2016-10-03 09:30
Доброго дня! Для початку зробіть мазок на флору (аналіз виділень). Може бути банальний кандидоз (молочниця)