Кров*яні виділення із згустками

Спрашивает: Наталі
Пол: Женский
Возраст: 17 лет
Здравствуйте, у мене наявна така проблема: тиждень тому в мене був перший статевий акт(незахищений).був біль, і кров, яка продовжувала йти ще декілька днів. Потім все нормалізувалось, в мене пішли місячні на декілька днів раніше, ніж мали і вони йшли всього 3 дні(а раніше 4-5). і от вчора(через 7 днів після першого разу) в мене знов відбувся секс) і знову був певний дискомфорт і знову була кров зі згустками. Питання: через що це може бути? Чи могла я завагітніти?
Категория: Гинеколог

3 ответа

Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-09-28 12:40
Доброго дня! Дефлорація за 2-3 рази-давно не рідкість, тому пока причин для паніки немає. Раджу Вам очну консультацію. Можливо, у пліві проходить судина, тому вона дає такі кровотечі
Платная консультация
Наталі 2014-09-28 12:49
А це може бути позаматкова вагітність?
Молчанова Олена Вікторівна
гинеколог 2014-09-28 12:55
Так рано ніяка вагітність, а тим більше-позаматкова, симптомів не дає, викиньте це з голови